Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom lehúzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom lehúzni a fitymámat?

Figyelt kérdés

Igazából tudom, miért, de csak kérdést lehet feltenni.

Amikor még kicsi voltam, volt egy ilyen rutinműtétem, mert fitymaszűkületem volt. Nem tudom már mióta nem tudom lehúzni, ha ráveszem magam, akkor sikerül, de nem kellemes. :S a tisztaságot ne írjátok, azt megoldottam :)

Gondolom megint szűkületem lehet, csak nem tudom mit csináljak.

18 éves létemre elég kicsi az intim méretem és saját véleményem szerint a szűkület miatt nem növekszik.

Na most ha megint csináltatok egy olyan műtétet, attól félek megint semmi értelme. A körülmetélés úgy tudom csak zsidók körében elterjedt, bár van ismerősöm, aki gyerekénél azt kellett csinálni, mert annyira gázos volt a szűkület. Az viszont nem tudom, milyen ha teljesen szabadon van a makk. (utánaolvastam és nem a legjobb :S )

Az igazi kérdés most jön: hogyan tudok ezen a problémámon segíteni?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. okt. 12. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamit nagyon elcsesztek akkor...:) Nekem 8 éves koromban fitymaszűkületem volt, aztán részletes körülmetélést csináltak rajtam és azóta semmi probléma...Csak annyi zavar, hogy alaphelyzetben nagyon kicsi az intim méretem, de merevedéskor ez kompenzálódik, mert nagyot nő a kicsike :D
2013. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

részletes helyett nem részlegest akartál írni? :D

akkor lehet, hogy nekem is olyan kéne?

2013. okt. 12. 21:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De, részlegest akartam írni, csak nem figyelek a jó kedvem miatt, hogy mit írok xD Igen, az kéne.Az még egészséges is intim szempontból, mert könnyebb tisztítani és a méretből sem faragnak le, mert mereven ugyan akkora lesz...Max rövidebbnek fog tűnni alapállapotban, ami nem gáz szerintem :D
2013. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen :) ;)
2013. okt. 12. 21:47
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs köze a növekedésnek a szűkülethe

z de ha gondolod beszélj egy orvossal.nekem szabadon mozog a meglévő bőr mégsem nőtt nagyra.

2013. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Azt mondod "sikerül de nem kellemes"... ez mit jelent? Szorít, vagy csak fura hogy szabadon van a makk, érzékeny a levegőn?


Ha hátra tudod húzni, akkor tessék csak gyakorolni -- nagyon sok esetben ez is bőven elég segítség a szűkületnek.

2013. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem érzékeny a levegőn

És úgy értettem, hogy ha sikerül lehúzni, akkor is nagyon lassan és nem kellemes érzés, mert fáj...

2013. nov. 7. 19:26
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Összességében gondolom az itt a probléma, hogy ugyan megoldották az eredeti szűkületedet, de utána a szüleid se meg te se erőltetted a dolgot, hogy rendszeresen hátra legyen húzva a fitymád – innentől persze nem meglepő, ha nincs ahhoz hozzászokva, hogy az azóta jócskán megnőtt (kicsi vagy sem, jóval nagyobb mint kisgyerekkorodban) makkod átbújjon rajta.


Na de mindegy, biztos lehet rajta javítani azért. Még annyi kérdésem lenne, hogy a nyílás szűk csupán, vagy még alul a fitymafék is húz, amikor megpróbálod hátrahúzni? Ennek függvényében kell picit másképp csinálni a nyújtást.

2013. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Értem

Nagyon szűk...

2013. nov. 7. 19:44
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Nah, próbáld meg a következőt.


Nulladik szabály: Ne bántsd magad! Vagyis bármit csinálsz, ne fájjon, ne légy durva, stb. Ugyanakkor próbáld megtalálni azt az állapotot, amikor még nem fáj, de a lehető legjobban húzod. Hiszem azt, hogy egy kis kísérletezéssel meg fogod találni azt az erőt.


Szóval: megfogod a fityma végét két kézzel és kihúzod előre, mint egy ormányt. Ameddig csak tudod, legyen jó feszes, de ahogy mondtam, ne fájjon. Lehet azt, hogy először csak kevésbé húzod, aztán pihensz, aztán kicsit jobban, aztán pihensz, stb. – mintegy bemelegítést tartva először, aztán komolyan „dolgozva” később. Az előre húzással lehet egy picikét nyújtani a fitymafék környékén – itt egy milliméter is rengeteget számít a komfortérzetben.


Ugyanekkor megpróbálod kinyitni a fityma végét és kifeszítve tartani – oda koncentrálva, ahol szűk. Itt is ugyanaz a szabály: többet ésszel, mint erővel. Ezzel nyilván azon lehet segíteni, hogy nem fér ki a makk.


Ha már nagyon jó vagy, akkor tudsz olyat is, hogy bedugod egy-egy ujjadat a fityma nyílásán és belülről tolva tartod feszesen, ami könnyebb, csak persze előtte el kell érni egy bizonyos átmérőt azzal a bőrrel :)


A kezed szinte tuti hogy hamar el fog fáradni, úgyhogy kétlem, hogy túl sokáig tudnád csinálni – csináld többször, pár percig, rendszeresen. Lehetőleg legyen tiszta a terület, bár jó immunrendszer esetén nem kéne, hogy bármi probléma legyen.


Hajrá :)

2013. nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!