Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az, hogy sok fiú 14...

Miért van az, hogy sok fiú 14 éves kortól egy centit sem nő?

Figyelt kérdés

2014. aug. 17. 10:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Azért ez nem így van.

Én tavalyhoz képest nőttem 2 cm-t.

17/f

2014. aug. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ez nem mindenkire igaz,de van aki 14 éves kortól már nem nő tovább.
2014. aug. 17. 11:00
 3/28 anonim ***** válasza:
14 éves korban,mivel kicsit későn érő lehetsz,mert nem vagyunk egyformák,Még nem vagy a kamaszkorban .Na majd ott veszed a hírtelen nagy lendületet .Ez sem jó,mert a hirtelen növekedés miatt többször van here fájdalom,meg ekkor alakulhat ki a hereviszeresség is .Ez főleg azoknál fordul elő,akik intenziven sportolnak is .
2014. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Mi az,hogy nem vagyok kamasz korban?17 éves vagyok és három éve nem nőttem,későn érő meg nem lehetek,mert már 12 éves korom óta szőrös vagyok,szóval pont ellenkezőleg,korán érő vagyok.
2014. aug. 17. 11:06
 5/28 anonim ***** válasza:

Vannak 14 évesek,180-190 cm esek is.Ők már nem valószínü hogy tovább növekednek.A magasság attól függ ,mit hoztál magaddal génjeidben az őseidtől.Bele értve a nagyszülőket is .

Előző

2014. aug. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
A kérdésed sok fiúra szólt,és nem rád. Azt nem írtad 17 vagy .
2014. aug. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Azt sem írtad hány cm nél álltál meg.

Előző

2014. aug. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Az számít,hogy hány centinél álltam meg?167 vagyok most.
2014. aug. 17. 11:12
 9/28 A kérdező kommentje:
Ha apukám 10 centivel magasabb,annyit még nőhetek?Én úgy tudom,hogy ritka,hogy egy fiú alacsonyabb,mint az apja.
2014. aug. 17. 11:18
 10/28 anonim ***** válasza:

Velem pontosan ez történt. 14 éves korom óta nem nöttem sehova !!!


Most 27 éves vagyok és 169/170 cm magas. Ekkora voltam 14 évesen is.


El nem tudom mondani milyen rossz nekem így. Nincsenek rá szavak.


Apám 165/168 cm magas, ő miatta lettem alacsony. Annak az apja is alacsony volt.


Anyám is alacsony 155/158 cm magas. Ő annya is alacsony.


Engem akkor kezdett zavarni, hogy nem növök kb 15-16 évesen amikor igazán kezdtem volan érdeklődni a lányok iránt.Emléxem 16 évesen komoyl depressziós lettem mert tetszett egy lány de magassarkúba nagyobb volt nálam, amúgy kb akkora volt mint én, de nem tudtam odamenni hozzá mert oylan alacsony voltam.


Teltek az évek és nem nöttem, én már tudtam nem is fogok.

Teljesen aszociális lettem, kerülöm a társaságot. Nővel nem voltam úgy, szóval szűz vagyok 27 éevs létemre a magasságom miatt. Ja és úgye sehova nem nöttem ! Péniszem is akkora mint 14 évesen azaz 14 cm hosszú. Ez is átlag alatti méret.


Ahogy írtam nincse szavak erre most mit kel lszenvednem. Minden nap ezért. Pedig nem mondanám magas csúnyának, de mégis ez annyira meggátol hogy nem tudok mit csinálni.


Megköszönhetem apámnak, akit utálok ezért, szenvedés lett az életem ő miatta. Miért csinált gyereket iylen alacsonyan ? Miért ?


Anyám meg miér tnem ment magashoz vagy legalább átlagos magasságú férfihoz ? 180 cm-eshez ?


Komolyan mondom fáj a lelkem már...

2014. aug. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!