Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fájhat a péniszem? Ez...

Miért fájhat a péniszem? Ez normális lehet?

Figyelt kérdés
Teljesen merev állapotban, amikor a lehető legjobban álló pozícióban van (pl. fekszem az ágyon, és a hasamon van, rajta fekszik), akkor fájdalmat érzek a hugycsövem tájékáról, minta valami belülről szúrná sok ezer kicsi tűvel sokfelől. De a fájdalom igazából akkor keletkezik, amikor a péniszemen keresztül a húgycsövem tájékán nyomást gyakorolok rá. De ha húzogatom a fitymámat rajta egy fél percig vagy egy percig, akkor utána már a lehető legnagyobb nyomás hatására sem érzek fájdalmat ("mikor már be van melegítve"). Egyébként ha normál állapotban áll a péniszem, akkor meg semmikor sem érzem a fájdalmat (még a fityma húzogatása nélkül sem érzem nyomással egyidejűleg sem a fájdalmat. Valami betegség féle lehet ez? Vagy normális? Más is van ezzel így ?
2010. jan. 14. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmilyen fájdalom nem normális! A fájdalom egy jelzés, hogy nincs minden rendben. Célozd meg az urológust!
2010. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valami gyulladás lehet a húgycsövedben. Irány az urológus. Minél hamarabb!!!
2010. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És még valami, a leírtakkal együtt csak akkor fáj, ha befeszítem (megkeményítem a péniszem). de ha megmozgatom a fitymát, a fájdalom már utána ezzel a megfeszítéssel sem jelentkezik !
2010. jan. 14. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagy gond biztos nincs, de a megnyugtatás érdekében, a javasolt orvosi vizsgálat jó.

A hétvégén, ha nem múlik, menj el hétfőn.

2010. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem ilyen akkor szokott bekövetkezni amikor barátnőm kicsit hevesebben csinálja szájjal, vagy egy nap többször (3-4x) csináljuk. Ilyenkor olyan mértékben tud fájni hogy pasi létemre elbőgném magam... Nekem is csak "bemelegítetlen" állapotban fáj, ha utána akcióba lendülünk elmúlik... mint minden fájdalom ha a kissebbik agy irányít.:D
2011. aug. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!