Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Heló mindenki! Sajnos túl...

Heló mindenki! Sajnos túl estem egy körülmetélésen múlt hét hétfőn. (? ) Rövid volt a fekem és elvileg társult hozzá egy kis letapadas vagy ilyesmi a lényeg hogy mereven megakadt a makk mögött ernyedten meg teljesen lejött

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni hogy normális

normális e így 10.Napon hogy bal oldalt látszik hogy jól néz ki felvarrva jobb oldalt meg mintha dagadt lenne de műtét óta ilyen asszem és doki sem mondta hogy baj lenne de Kivagyok már ez miatt hogy hogy fog ez begyógyulni



2014. aug. 21. 08:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Mi dagad ott? A maradék fityma? Vagy ez teljes körülmetélés volt? (A leírt probléma miatt nem hiszem, hogy kellett, ezért kérdezem).
2014. aug. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Körülmetélést írtál,ilyenkor a féket is eltávolítják,ez vele járója .Nem olyan kis műtét ám ez mint írogatják itt,és minden műtét más .Nem is mindenkinek gyógyul olyan gyorsan.De bármikor visszamehetsz a dokihoz,ha úgy érzed valami nem olyan,mint szeretnéd már .Nem kell megvárni az előírt kontroll,esetleg varrat szedés dátumát .
2014. aug. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
2-es jól irja,ha valamit nem úgy látsz ahogy kéne lennie,menj vissza a orvoshoz :)
2014. aug. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnos teljes volt,tudom hogy nem ezt kellett volna :/,nagyon figyelmetlen voltam és sikerült egy rossz orvost kifogni, hátha meg gyógyulok már .a varratok kiesése meg nem tudom így mikor kezdődik meg hogy veszem észre majd. 2 hetet mondott utána meg be kell még gyógyulnia teljesen
2014. aug. 21. 14:00
 5/14 anonim válasza:
96%
Nekem is dagadt volt az egyik oldala.Áztasd kamilla teába(nekem nagyok ciki volt amikor a párom hazaért és látta :( ) és kenegesd Neogranormonnal(ne sajnáld)!A varratokat ne piszkáld majd kiesnek maguktól.Nekem 4 hét után esett ki az utolsó és aznap este "felavattuk"!Ez már 5 éve volt és egyátalán nem bántam meg és sokkal jobb minden értelemben!
2014. aug. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%

Haver neked jól átverte a fejed az orvos,nem lett volna szükség metélésre.pedig hányan leírják hogy ne menjetek bele semmibe nézzetek utána a dolgoknak.


Ha makk mögé megy a fityma mereven azt nem kell metélni még ha spanyol galléről is lenne szó,hiszen ahogy írod megakad ott.


Jól átvertek.



Hát 4-6 hét mire teljesen begyógyul.

2014. aug. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%

Haver 2 hét után már javulást lehet érezni.


De igen elsietted.:-(Nem írok a hátrányáról részletesen,amikkel ez jár,mint látványra célzás,mint beszólás.


Hány éves vagy?


Be fog gyógyulni idővel,de a varratok nyoma megmarad.És minden ami ezzel járhat.:-(

2014. aug. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

De most nyugodj meg jó,mert nem segít az aggodalom és sajnos várnod kell és majd szépen gyógyulásnak indul,meg fog gyógyulni hidd el.


Ki kell várnod hogy el kezdjen gyógyulni.

Ha nagyon félsz hívd fel az orvost aki műtöt és tőle kérj segítséget,tedd fel neki a kérdéseidet.


Betadin jó fertőtlenítő és egyben seb száradását elősegítő folyadák,vehetnél magadnak és azzal keknegethetnéd a sebet.

2014. aug. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

Jól tetted, hogy megcsináltattad, a gyógyulás után minden a legnagyobb rendben lesz. Ha viccesen akarnék fogalmazni, akkor azt rnám, hogy többen túlélték már, de komolyra fordtva: a világon a férfiak 30 %-a körül van metélve, és mindenki meggyógyul pár ht, max 2 hónap alatt.


A körülmetélésnek a fék eltávolítása egyátalán nem velejárója, egyre több orvos meghagyja a féket manapság. Nincs rá magyarázat, hogy miért.

2014. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%

50%-osra ne hallgas,mert ő teljesen egészséges fiúkat,akár kisfiúkat is erre akar buzdítani,és a világon nincs a férfiak 24%-éka metélve.Pont hogy egyre kevesebben metélés van a világon.


Ez a csaj hiába dumál,könnyen szövegel nem neki fáj,nem neki van az intim része bedagadva,nem neki gennyezik,nem neki fáj ha merevedése van.Könnyű mondani 2 hónap,de ez idő alatt ha valaki már felnőtt és melózik,munkába kell járnia,ha diák suliba,nem nézik el sehol se a több hét kimaradást.


Elsietted és férevezettek ezzel már nem tudsz mit csinálni sajnos.Remélem javulgatsz már!


De ez a csaj aki itt dumál,meg hazudozik sok hasonló témánál ahol szintén akár csak simán rövid fitymafékkel,vagy enyhe fitymaszűkülettel küzdenek csak és sokall kisebb beavatkozással korrigálható lenne a egészséügyi gondjuk és ezt hazudja mindnekinek hogy ez az egyetlen megoldás,az durva.Sima rövid fitymaféknél is elég azt átvágni,fitymaszűkületnél meg van hogy elég egy krém használata,mert erre is volt példa,vagy bemetszés,fityma plasztika és még lehetne sorolni.


Körbe hazudja itt ezt a témát.Előnyökről beszél,meg arról kamuzik a sexet tovább bírni,hát az igazság az hogy a fityma azért van ott mert tele van érző idegekkel és az segít az izgalmi állapot teljes elérésében és a metélteknek azért tart a sex toivább mert nincs ott a fityma amit ebben segítene és bizony sokall több idő kell neki ahhoz hogy ezt elérjék.Ez nem pozítívum.Hol pozitív az hogy amit más elér x idő alatt normál esetben,ahhoz másnak több idő kell?-Sehol.



De gyógyulj meg minnél előbb,csak ez a csaj ne dumáljon.


Mert fogalma sincs hogy miről beszél,majd meg kellene jól vagdosni és akkor nem beszélne ilyen könnyedén erről.Ez nem egy kis dolog.Nem egy olyan dolog ami után 3 nap múlva tök jól van az ember és nem látszik már semmi sem.

2014. aug. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!