Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Engem pár napon belül körülmet...

Engem pár napon belül körülmetélnek és nagyon félek a következményektől. Tudtok adni pár tanácsot ezek elkerüléséről, megelőzásáről, mint pl. a makk foltosodása stb. ellen?

Figyelt kérdés

2014. aug. 14. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
A foltosodás legyen a legnagyobb gondod .De biztos kezdetben lesznek egyebek is .
2014. aug. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kalgon ***** válasza:
92%
szia:) én születésemóta körül vagyok metélve,a makk kiszáradást baba olajjal tudod kezelni:)de mivel dörzsölődik ezért lesz egy kis helyen kiszáradt bőr :( de az cserélődik:) de most nekem nincs :3 es nagyon erzekeny lessz neked minden!ha kell segítség írj privibe:)
2014. aug. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

Teljes körülmetélésről van szó? Biztos nincs lehetőség másra?

Ha rám hallgatsz, itt név és arc nélkül lehet beszélgetni, nem muszáj privátban beszélgetni senkivel, ez a hely nem arra van kitalálva és ha privátba mész, akkor mások nem látják a beszélgetést és sok marhaságba bele tudnak vinni esetleg, szóval csak óvatosan.


Szerintem a teljes körülmetélést, ha lehet, kerüld el.

A foltokat megelőzni nem lehet, ha előjönnek, akkor azok lesznek is és nem múlnak el, ha nincs fedve a makk, akkor az mindig látszódni is fog.

A kiszáradás is típus kérdése.

2014. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem fog foltosodni, a világon a férfiak kb 30 % -a körül van metélve és nincs semmi ilyen gondjuk. A körülmetélés pont akkor jó, ha a teljes fityma eltávolítása kerül úgy, hogy a makk alatti koronaárok is szabadon van.
2014. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

Sokaknak foltosodik és sokaknak szokott kiszáradni.

Aki nem hiszi, járjon utána, aki személyesen vállalja a véleményét, az valószínűleg megmondja, mi a helyzet. A többiek csak privát leveleket küldözgetnek, évek óta, hogy körülmetélésre vegyenek rá tömegeket - azt hiszem, a legbetegebb dolog, amivel ezen a portálon találkozhat jóérzésű ember :(

2014. aug. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4%

Én elkerülném a helyedbe,fitymaszűkületet lehet fityma plasztikával,bemetszéssel is kezelni.

Nem feltétlenül kell metélni.


Érzékeny lehet a makk,foltos,száraz és egy életen át lehet kenegetni,meg néha a se xhez is sikosító kell később.A sexnél a csú cs eléréshez is több idő kell.Én át gondolnám.


JObb elkerülni a TKM-et

2014. aug. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez hülyeség. Több milliárd ember él körülmetélve, és semmi bajuk nem származott ebből, sőt, rengeteg előnye van. Nagyon sokan felnőtt korban végeztetik el ezt a kisműtétet pusztán egészségügyi, kozmetikai okok miatt. Magyarul: akkor is érdemes megcsináltatni, ha nincs szűkület.
2014. szept. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6%

NIncs értelme megcsináltatni akinek nincs szűkülete,úgyanis sok hátránya is van,makk érzéketlenség,foltosodás,szárazádás,valaki metélés után élete végéig kenegetheti a makkját,mert az olyan szárazzá válhat,vagy a sexhez is sikosítóra van szüksége.


A sexnél is több idő kell ahhoz hogy elérjék a teljes kielég ülést,mint akinek fitymája van és ez nem előny,mert már a csaj a vége fele jár,a srác meg még messze van tőle.


Nincs előnye neki.



Ha valakinek fitymaszűkület van jobb ha több orvost és több megoldást is végig jár alaposan mielőtt döntene.


Az meg badarság hogy a nőknek tetszene,a férfiak 70%-éka nem metélt,tehát a nők 70%-éka nem találkoztt metélt pénisszel,valaki még képen sem.


Tehát ne ilyen érveket hozzál fel metélés mániás nő!!!!!

2014. szept. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%

Amúgy nem olyan kisműtét ez 4-6 hét a teljes gyógyulási idő,az első hét,vagy az első másfél hét elég durva tud lenni,a seb gennyezik,beleragad a gézbe,amit onnan ki kell kammillás vízzel áztatni,nem kellemes onnan kitépni,eléggé tud fájni,aztán át kell kötözni és betadinnal kenegetni ami fertőtlenít és szárít is egybe.A merevedés sem kellemes, és az alsónemű használata sem.

Napjában többször kell kötést cserélni,nem olyan kis dolog ez mint ahogy sokan leírják úgy hogy levettek metélsen részt.



A műtét is durva,meg lehet nézni,nem olyan kis ügy,meg kis dolog az amit a legnemesebb testrészt érinti és aminek a teljes gyógyulása 1-1,5 hónap akár.

2014. szept. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

"Ez hülyeség."


Te magad vagy a hülyeség, mivel évek óta név és arc nélkül, személyesen soha nem vállalva a véleményedet terjeszted a hülyeségedet.


"Több milliárd ember él körülmetélve, és semmi bajuk nem származott ebből, sőt, rengeteg előnye van."


Szerintem bárki be tudja írni a google keresőbe azt, hogy "circumcision problems" és bárki el tudja olvasni, mennyi sok problémát, bajt tud okozni ez a barbárság, nem véletlen, hogy egyre kevesebb ilyen beavatkozás van a világ civilizált részein.


"Nagyon sokan felnőtt korban végeztetik el ezt a kisműtétet pusztán egészségügyi, kozmetikai okok miatt."


Meg sokan egyéb plasztikai műtétet is végeztetnek, amire nem lenne szükség, veszélyes és nem lesz semmi bajuk. Másoknak meg lesznek.

Ez ilyen.


"Magyarul: akkor is érdemes megcsináltatni, ha nincs szűkület."


Magyarul: szerinted mindenkinek meg kellene csináltatni, hogy neked tessen.

Egyébként természetesen ha nincs indok a műtétre, akkor semmilyen műtétet nem csináltat értelmes, civilizált ember, ennyi.

2014. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!