Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » ágyéki műtétnél érzéstelenítés...

ágyéki műtétnél érzéstelenítéssel tapasztalatok? mert félek a nem altatástól. Nem szeretném hallani amit beszélnek, vagy tudni mikor vágnak és ilyesmik.

Figyelt kérdés
here implantátumot kapok, és említették hogy nem altatás lesz
2014. aug. 25. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Nem fognak ott sokat beszélni,teszik a dolgukat sorban .
2014. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Ennél sokkal rosszabb egy fogorvosnál .

Előző

2014. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, kapsz annyi gyógyszert, hogy végigaludd. Az, hogy nem csinálnak teljes anesztéziát, nem jelenti azt, hogy végig a tudatodnál vagy. Nekem hasplasztikát csináltak epidurális érzéstelenítéssel, de kaptam valamit infúzióban is, úgyhogy végigszunyókáltam az egészet. A végén ébredtem fel, mikor varrtak, éreztem, h matatnak valamit, de egyáltalán nem fájt. Ne majrézz, minden oké lesz.
2014. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Altatni fognk nyugi ;)
2014. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy fájna mert nekem kb 2 hete varrtak valamit és kaptam a bőröm alá egy kis helyi érzéstelenítőt (gondoolom te nagyobb adagban kapsz és persze nem is helyit gondolom az lessz amikor a gerincedbe adnak egy injeciot es deréktól lefele nem érzel semmit és nem is tudsz mozogni) olyan érzés volt mitha valami kisebb sujj lenne ott ahova az érzéstelenítőt adta aztvéreztem hogy hozzáér de fájdalmat nem


gondolm már rég túlvagy a műtéten de ezt le írtam :) hogy vagy?

a seb szépen begyógyult?

2014. okt. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!