Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért érzekeny a makkom?

Miért érzekeny a makkom?

Figyelt kérdés
Egyszeruen mikor hozza erek nagyon nagyon faj. Nem tudom h mit csinaljak mar :-( 14 nem merek az a baj mar hozza erni se :( adnatok valami tanacsot h mit csinaljak?
2014. aug. 26. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Éppen azért fáj, mert nem nagyon érik ingerek. A legegyszerűbb amit megtehetsz, hogy mostantól fürdésnél mindig mosd meg a makkodat is, a kezeddel érintve! Aztán óvatosan töröld szárazra! Az elején kellemetlen lehet, de az érzékenység így fokozatosan csökkenni fog!
2014. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert még keveset volt a bőr lehúzkodva róla .Húzkodd gyakrabban és szokja majd a hozzá érést .Kellemest a hasznossal .
2014. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek érzékeny a makkja, ez normális. Nekem néha akkor is megfájdul, amikor sétálás közben egymáshoz ütődnek, na az a kellemetlen. De ha aggódsz, menj el orvoshoz tanácsot kérni, ha humorosan adod elő nem lesz kínos.
2014. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Termeszetes mostam elso valaszolo!! :DD
2014. aug. 26. 21:54
 5/9 A kérdező kommentje:
Jo meg probalom... Remelem jobb lesz :( Nagyon ciki ez az egesz :(
2014. aug. 26. 21:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! :) Nem feltételeztem, hogy nem mosod, de sok hozzád hasonló fiú inkább csak vizet lötyköl rá, de nem érinti meg és nem mossa meg alaposan, éppen az érintéssel járó kellemetlen érzés miatt.
2014. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

En en nem ugy mosom h hozza erek.. Lehet h az a baj? Egyszeruen nem merek hozza erni :(! Nagyon szegyenlem magam e-miadt. :( (ugy hogy a tussal ra engedem

A vizet)

2014. aug. 26. 22:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor mostantól próbáld úgy mosni, ahogy az elején leírtam! Reméljük ez segíteni fog!
2014. aug. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a megerto valaszat 😊!
2014. aug. 28. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!