Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan múlhat el a felfázas?...

Hogyan múlhat el a felfázas? Segítséget kérek!

Figyelt kérdés

Amikor vizelek borzasztóan csíp, égeti valami a hugycsövemet, a péniszem közepe olyan mintha lángolna amikor vizelek.

Odáig fajul mindig amikor ilyen van, hogy egyszer vizelek, utána egyre jobban érzek vizelési ingert, majd egy borzalmas dolog történik.

Nem tudok normálisan vizelni!

Tehát, csöpökbe jön ki a vizelet, sajnos ilyen 1 percenként és csak 2-3 csöpp, hogyan tudnék kigyógyulni ebböl?

Hallottam hogy melegen kell betakarni a hasat sokáig és jó lesz, de ez nekem nem megy, mert egyfolytában éget a péniszem közepe, és nem bírom ki hogy ne síessek a wcbe, amint írok most, most is wc-n vagyok, mert ha elmozdulok csípni fog..:(

Segítsetek!



#felfázás #csípés #márnagyonfáj
2014. aug. 27. 12:58
 1/5 anonim válasza:
Minél hamarabb irány az orvoshoz! Adni fog valami antibiotikumot, amitől elmúlik.
2014. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne is probalkozz otthon. Irany a doki,o ad gyogyszert
2014. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez orvosi kivizsgálás nélkül nem gyógyul.Erős prosztata problémát látok itt,nem egy egyszerű felfázást.Elég súlyos ez a helyzet már.Labor vizsgálat talán már elsőre kimutatja azt a baktériumot,ami ezt okozza.Ennek megfelelően látnak el gyógyszerrel is .
2014. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
15 évesen már prosztata problémáim lehetnek?
2014. aug. 27. 18:46
 5/5 A kérdező kommentje:

Most jelenleg elmúlt.

Rengeteget ittam, délóta enyhébb lett ez.

Voltam sós ülőfürdőben.

Mostmár csak annyi a problémám hogy amikor vizelek egy furcsa kellemetlen érzés van a péniszem közepén..olyanhoz hasonlít az érzés mint amikor elélvezek, csak most elélvezés nélkül.

2014. aug. 27. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!