Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kényes kérdés a hátsó fertálly...

Kényes kérdés a hátsó fertállyal kapcsolatban?!

Figyelt kérdés
Huszonéves férfi vagyok, és nagyon viszket a hátsó fertálynál, annyira, hogy nem is bírom vakarás nélkül, már seb is van... A herezacskómtól egész a végbélnyílásig, és úgy két éve van már ez. Mitől lehet és milyen gyógyszer van erre? Kérlek segítsetek!
2010. jan. 16. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Talán gomba.. Mondjuk Canesten, de leginkább egy bőrgyógyász!

Üdv: Stiklos

2010. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Helló!

Biztos, hogy nem komoly baj, de lehet pl. bélféreg miatt is, ami nem múlik el magától. Esetleg valamilyen mosakodószerre allergiás lehetsz. Vagy akár túl kemény WC-papír is okozhatja. Mindenképp menj orvoshoz, hogy szakszerű kezelést kapj :)

2010. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Esetleg újra-és újra kiújuló genitális herpesz is lehet. Ez csak tipp.
2010. jan. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
meggyőződtél róla, hogy a székletedben nincsenek apró fonalférgek? ha így van, akkor a vakarással folyamatosan felülfertőzheted magad.
2010. jan. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok, még egy fontos kérdés: hányszor mosol kezet egy nap, milyen rendszerességgel, milyen alkalmakkor?
2010. jan. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is férges vagy. Általában a kutyáktól kapják el ezt az emberek. A tünete az, mint a tiéd: viszket ott. Menj el a háziorvosodhoz, majd ő megállapítja! Ha tényleg férges vagy, akkor elmúlik pár tablettától. Gyógyulást!
2010. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nem túl súlyos nemibetegségre gondolnék,tehát nemibeteg gondozó,gyógyszerrel jól gyógyítható
2010. jan. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó. Nem a pénisze viszket, hanem a herezacskótól a végbélnyílásig. Ezáltal ez tuti, hogy nem nemibetegség. Menj el bőrgyógyászhoz, elmúlni nem hiszem hogy elmúlik magától.
2010. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tutujka ***** válasza:

Az aranyér is tud viszketni.

Vagy valami gombás fertőzésed van, vagy tényleg vannak kis lakóid, akik úgy döntöttek, jobban szeretnek benned, mint máshol.

Két éve kínlódsz vele?

Hát van kitartásod az biztos.

2010. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De rossz, nem irigyellek.Jobbulást.:)
2010. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!