Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek mivel mossam a...

Szerintetek mivel mossam a péniszem eddig nivea intimot használtam ti mit szoktatok fiúk?

Figyelt kérdés

nivea intimot használtam eddig kellemes az illata is meg tényleg jó ti mit szoktatok használni? meg milyen tusfürdő sampon hajbalzsam plussz testápolót fürdés után?

Csak érdekel ti mivel szoktátok



2014. aug. 28. 03:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Szappan, Nivea tusfürdő és Schwarzkopf korpásodás ellen.
2014. aug. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

a szappant mire? azzal mosod a péniszed? de az olyan durva meg szerintem szárit is nem arra lett kitalálva és testápolót nem használsz balzsam?

a nivea termékeket én is szeretem agyon jók samponból meg a balzsamból gliss kurt használok testápolóból meg a babát

2014. aug. 28. 03:39
 3/10 anonim válasza:
Sparos tusfürdő.
2014. aug. 28. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3-as össsz vissz egy spáros tusfürdő mindenre? o.O


ja meg tüsfürdőből egy epres yoghurtosat használok most de elfelejtettem a nevét nagyon jó illata van :)

2014. aug. 28. 03:45
 5/10 anonim válasza:
88%
Nem, a hajamra általában mást kenek. Azt, ami van épp itthon. Egyébként te homár vagy?
2014. aug. 28. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem szárít, az arcomra is tökéletes a szappan, mivel alapból zsíros a bőröm. Ne hidd, hogy ezek az új kenceficék annyira jobbak lennének a szappantól.
2014. aug. 28. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem, miért lennék homár? O.O barátnőm van 2 éve fura én mindig megnézem mit használok vagy veszek


Sir értem arcomat én is szappannal mosom csak máshol nem

2014. aug. 28. 03:51
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Éppen ami van, nem veszek külön kenceficét a farkamra. Az a lényeg, hogy tiszta legyen a többi nem érdekel.
2014. aug. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Intim mosakodóizének csak nőknél van jelentősége. Neked nincs hüvelyed, aminek a pH-ját károsan befolyásolná a véletlenül belekerülő tusfürdő. Akár az incsifincsi epresjoghurtos tusfürdődet is használhatod, ha a kezedet nem szárítja ki, akkor a péniszed sem fog leesni tőle.

Amúgy te komolyan testápolóval kenegeted a harci kígyót? :D

2014. aug. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszeru szappan. Meg tusfurdo
2014. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!