Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsi a péniszem mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi a péniszem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Osztalyomban mindig csúfolnak és ilyenek mondanak hogy "Bálint a kisfa*szú" meg "mivel akarsz dugni azzal a törppapával?" és folytathatnám. Nem merek piszuárban pisilni kert félek hogy kinevetnek mikor meglátják ezért a fülkékben szoktam psiálni, viszont ilyenkor is elkezdik hogy "mivan lány vagy, jah várj neked kicsi a p*csöd nem tudsz a piszuárba se hugyálni". Hogy tudnam megnöveszteni? Nyugvó helyzetben kb 8 centi, mikor erekcióm van akkor kb 20-21 centit mértem. Kérlek szóljatok ha rossz helyre írtam a kérdést. Normális válaszokat szeretnék.

17/F


2014. aug. 19. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
told meg lépéssel:)
2014. aug. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen rossz helyre írtad a kérdést. A homlokodra kellett volna rátetoválni, hogy soha ne felejtsd el mennyire debil vagy.
2014. aug. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda ostoba osztálytársaid vannak, mit foglalkozol velük?


A 21 centis erekció tudod jól, hogy nem számít kicsinek, sőt, ez már a túl nagy kategória.

Legközelebb mutasd meg nekik, amikor feláll :D

2014. aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
20-21 az kemény, de ha csak 16-18 akkor is király. Áll eléjük álló fasszal, utána kussolni fognak.
2014. aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Bálintnak hívnak, mikor írtad az első idézőjeles csúfolkodást, azt hittem, az valami mondás. És akkor bepánikoltam, hogy "ILYEN VAN?!"... de aztán rájöttem, hogy ez nem mondás, meg írtad, hogy Bálint létedre végülis húsz centis pecsed van, szóval megnyugodtam. Nekem is.
2014. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ember. 20-21 az ol kicsi? Alap helyzetben meg kit érdekel mekkora? Örülj neki kis helyen elfér. Amikor meg melóvan akkor legyen nagy, ne alap helyzetben. De olvass utána nagyon sok helyxen foglalkoznak ilyennel.

Engem is cikiztek emiadt. És? Nincs abban semmi. Akivel voltam tudja mekkora, nem panaszkodott sosem hogy nézdmár mien kicsi......

2014. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem kicsi!! Sőt, 18 felett nekem már fáj...

17/l

2014. aug. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Örülj neki kis helyen elfér." Hehe ...ez jó :D



Ha nem kamu és állva tényleg ekkora, akkor kit érdekel , hogy kicsi alapból :)

2014. aug. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ez akkora kamu atyaég:D
2014. aug. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nehéz elhinni az általad leírt méretkülönbséget annak, akinek húsf-asza van, de te ezek szerint klasszikus vérpö.csű vagy. Sajnos igazságtalan a világ, senki sem fogja tudni, mekkora a farkad szex közben, csak akivel lefekszel. Az emberek sajna a petyhüdt méretből indulnak ki, ez van. Impozánsabb a lógva is nagyobb. Bizonygatni kár, abból is csak hülyén jönnél ki. Annyit tudsz tenni, hogy megdugsz / megmutatod egy lánynak, aki aztán szépen gerillamarketinggel elterjeszti, hogy neked milyen szép nagyra nő.
2014. aug. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!