Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » önkielégítéskor fáj az alhasam,?

önkielégítéskor fáj az alhasam,?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 20 éves vagyok. Ha önkielégítést végzek 5-10 perc akkor rendben van, viszont ha pl. beteszek egy filmet és aközben maszturbálok kb. fél, 1 órát vagy esetleg többet úgy hogy halasztom az ejakulációt még nem mentem el rettentöen megszokott fájdulni az alhasam és a heréim, de úgy hogy azt se tudom mit csináljak hol a wc-n ülök, hol fekszek hol a lakásban járok le fel. 1-2 órát szokott fájni. Van erre valami magyarázat, tapasztalat esetleg valkinek, vélemény ?
2014. szept. 1. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a hosszú és intenzív igénybevétel az oka, ami izomlázat okozhat.
2014. szept. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy izomlázzal lehetne magyarázni, az évek során többször elö fordult, én a prosztatára gondoltam nem e az szokott fájni, a heréim olyankor nagyon érzékenyek és még utánna is.
2014. szept. 1. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:

A nemi rendszered nem tudja mi végett került izgalmi állapotba .Utódnemzés,vagy csak pusztán élvezkedés céljából .Egyet akar csupán,a spermiumokat mielőbb a külvilágra juttatni .Ebben akadály képezel a herékben megfeszült izmoknak .A szervezeted meg ezzel büntet,azt nem tudod becsapni semmivel .A dolog közel olyan ,mint

vőlegény betegségnél szok lenni .Megvan a nagy sexuális izgalom,az elélvezés meg késik .

2014. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, van olyan akinél ez elö is fordult ?

A sex közben meddig bírjátok ki ejakuláció nélkül ?

2014. szept. 1. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem ugyan így szokott lenni ha fél óránál tovább nem élvezek 16f
2014. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha megállok előtte 2-3 alkalommal akkor nekem is nagyon fáj utána 15/F
2014. szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!