Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Okozhat maradandó duzzanatot...

Okozhat maradandó duzzanatot lidocain a fitymán?

Figyelt kérdés

2 napja lesz egy hete, hogy megmetszették a fitymám szűkület miatt. Amikor hazaértem és először vettem le a kötést, a bal oldala, gondolom ahol érzéstelenítették, elég nagy mértékben meg volt duzzadva. Felhívtam az orvost, azt mondta, hogy ez normális. De ez már 5 napja volt, és a duzzanatból még mindig megvan kisebb mértékben, de még így is nagyon zavaró és visszataszító. Mennyi idő kellhet neki, hogy eltűnjön? Lehetséges, hogy meg fog maradni?

Valaki akinek esetleg már volt ilyen műtétje (függőleges bemetszés, vízszintes összevarrás), van valami tapasztalata az oldalt megmaradt bőrrel kapcsolatban? Gyakorlatilag mint két csücsök, fog laposodni valamennyit?



2014. szept. 2. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:
A lodokain egy érzéstelenitő.Az ilyet bíztosan nem okoz .
2014. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!