Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves vagyok lent szőrös...

13 éves vagyok lent szőrös vagyok, a hangom mély, csak éppen honajszöröm nem nő. Nem tudom miért! Fog majd nőni? Vagy mi van?

Figyelt kérdés

2014. szept. 4. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fog! Hamarosan ott is lesz majd, ne aggódj! Nem megy minden egyik napról a másikra! :)
2014. szept. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen,már kezd minden beindulni nálad is .Azért egyik napról a másikra nem megy .
2014. szept. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg genetika miatt van így, kérdezd meg apukád hogy nála is így volt-e.
2014. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Spermám is Van egy éve már, szóval nem érzem magam későn érőnek, csak ezt furcsáltam, mindenkinek köszönöm
2014. szept. 4. 21:31
 5/8 szamo77db ***** válasza:
Szerintem is rendeződni fog, hiszen minden egyéb rendben van!
2014. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a hónaljszőr nő meg utoljára, egy másfél évvel előbb volt spermám mint hónaljszőröm, szóval nyugi.
2014. szept. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugodj le attól lenyugszol

xd

viccet félretéve én 15/f vagyok és nekem se nő :/ pedig én se vagyok későn érő, fanszőröm is van 3 éve, spermám is 3 éve,a hasamon is pelyhes a szőr egy ideje, a lábam nagyon szőrös, az arcomat már borotválom. Szóval mindenhol minden oké csak a a hónaljamon nem :S

2014. szept. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Tök normális amit leírtál és nagyon jó,spermád van,fanszőröd van,tehát igen jó ütembe fejlődsz.


Hónajszőr az más kérdés mert sok srácnál csak 14-15 éves korban kezd igazán nőni.Tehát ez nem olyan fontos.


Csak aztán ne hogy te is majd a fanszőröd elkezd elborotválni mint valami kislány,ha majd túl sok lesz akkor vágd csak ollóval rövidre,de ezt majd jó pár évvel később.


Tök jól fejlődsz!

2014. szept. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!