Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék műtét után ez normális?

Kérdezz-felelek kérdése:

Fitymafék műtét után ez normális?

Figyelt kérdés
Kb. 24 órája volt a műtét, rövid fékkel műtöttek. Lézeres műtét volt. Most kicsit ilyen fehéres sárgás folyadék van a seb körül. Ez nem baj?

2014. szept. 6. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Tisztitja a seb önmagát .
2014. szept. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi!
2014. szept. 6. 14:28
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
Akkor tégedet nagyon szépen beetettek, kérdező! Ha lézeresen műtöttek volna, nem lenne seb, amiben most nem lenne gennyes váladék sem. De még a lézeres módszer sem mindig a legjobb. Van annál jobb és természetesebb módja is a fitymafék eltávolításának.
2014. szept. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem baj! Enyhe váladékozás, minimális vérzés a lézeres műtéteket követően is előfordulhat! A műtött területre most egy darabig fokozottan ügyelj! Óvd az újabb sérülésektől, tartsd tisztán! Nem tudom, hogy ajánlotta-e az orvos, de ha szükséges, használhatsz Betadine-t (fertőtlenítésre) és Neogranormont a gyógyulásig!
2014. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

11 napja volt a műtétem és már nem látszik hol vágták. Ez normális.

Amikor leveszik a kötést elkezdheted ezt:

Főzöl kamillateát, megvárod míg langyos lesz, vattával rákenegeted a sebre. Ezután phlogosam kenőccsel kened és reggel este megismétled. Ez a leggyorsabb módszer :)

2014. szept. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na végre valaki leírta, hogy túl lehet élni a dolgot és nem kell ijesztegetni senkit! Az esetek 99.999999%-ban problémamentesen (és szépen) meggyógyul.
2014. szept. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen. Nem vészes egyáltalán csak az érzéstelenítő beadása volt kicsit kellemetlen.
2014. szept. 10. 19:02
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

a sima fitymafék műtét és a körülmetélés mivel metélés mániás hölgyike ismét itt van az két különböző dolog.A metélésnél elég nagy bőrdarabot szednek le.


De itt is le van írva a seb folyik,gennyezik és az injekció nem volt kellemes.

2014. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Tehát csak fitymaféket vágták át vagy metéltek is ez itt a kérdés,mert itt metélésről nem írnak?


A fitymafék átvágása az más dolog,de itt is leírták hogy az érzéstelenítő nem kellemes és bizony a seb az váladákozik.

2014. szept. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem az 5. Napon és a kilencedik napon vérezgetett.

Amúgy a seb körül igen sárgás feketés seb volt.

Most 9. Napon nem is értem honnan váladékozik meg vérzett. Mert a makk teteje tök szépen gyógyult.

Neogranormonnal bekentem.


Arra gondoltam sokat áztatam kamillába? Nekem a doki nem mondta hogy mondjuk 3* 10 perc ... Én pisilés után meg átlag 3 * kamilláztam egy nap vagy 6-7 * kamilláztam. Remélem nem gáz...

2017. jan. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!