Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális ha egész nap vérzik...

Normális ha egész nap vérzik hátul a fogam helye ahonnan kiműtötték a bölcsesség fogam? ( ma volt a műtét)

Figyelt kérdés

2014. aug. 8. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen ,tisztúl a seb belseje.A gyógyulás érdekében nem ártana Chlorhexamed-del öblögetni.Gyógyszertárban kapható .
2014. aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ömlik a vér, vagy csak szívárog és elszínezi a nyálad (meg érzed az ízét) ? Feltehetőleg a lágyrészek erősen roncsolódtak.
2014. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak szivárog és kellemetlen az izé :\
2014. aug. 8. 21:10
 4/9 szamo77db ***** válasza:
Nekem ki kellett fűrészelni egy bölcsesség fogamat, mert vízszintesen fekve hozzánőtt az állkapocs csontomhoz. Felvágták az ínyemet, hogy hozzáférjenek a foghoz, a műtét végén pedig 6 vagy 7 öltéssel varrták össze. Neked nem tettek a fog helyére öltéseket? Mert azok lennének hivatottak össze fogni a sebet. Én kb. fél órával a műtét után már kiköptem a tampont és nem volt semmi probléma. Azt mondom, ezzel a problémával feltétlenül menj el az ügyeletre! Elég késő van már, kérd meg valamelyik családtagodat, hogy kísérjen el. Nehogy befertőződjön, ezt mindenképp meg kell előzni! Ne halaszd, indulj máris! Írd már meg priviben, hogy mit sikerült intézni!
2014. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

de beöltötték, az orvos azt mondta hogy normális ha kicsit vérzik.

de egésznap?!:s

nem megyünk ügyeletre, jegelem, aztán ha holnap is ilyen lesz, szerintem elmegyünk.

csak félek mert kb. semmit nem is merek enni.. tudom, kéne

2014. aug. 8. 21:18
 6/9 szamo77db ***** válasza:
Egyél, de úgy, hogy ne menjen étel a sebre. És puha dolgokat, amiket nem is kell rágni. Én teába áztatott kekszet ettem sokat pár napig. A fejemet pedig félrefordítottam az ép oldal irányába. Evés után egy kis langyos vízzel kiöblítettem a számat. És most kb. egy hétig kerüld a tejet és a tejtermékeket, nekem azt mondták, hogy ezek sok bajt tudnak csinálni! Jobbulást kívánok neked!
2014. aug. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

levest ettem egy nagyon kicsit, igen tudom hogy a tejtermékeket kerülni kell:)

köszönöm:)

2014. aug. 9. 10:20
 8/9 szamo77db ***** válasza:
És most, míg igazán meg nem gyógyul, a fogmosást is mellőzheted. Elég egy alapos, langyos vizes öblítés. A fogkefétől felszakadhatna a seb. Elég egy rossz mozdulat.
2014. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

néha teszek egy kis fogkrémet a szám másik oldalában lévő fogaimra mert a vértől büdös és fujj..már én nem bírom, hányinger kerülget.:(

meg mondta az orvos hogy mindenképp mossak fogat étkezések után is.. persze óvatosan meg a seb körül.

bár ma is pár kanál levest sikerült magamba eröltetni:s

2014. aug. 9. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!