Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 2 napja megjelentek piros...

2 napja megjelentek piros kiütés szerű valamik a makkomon, ezek mik?

Figyelt kérdés
2 napja egy önkielégítés után megjelentek valami piros kiütés szerű dolgok, pár ilyen pici kiütés van meg pirosas foltok. Nem voltam nővel, szóval nem kaphattam el semmit senkitől. Először ilyen pirosabb kiütés szerű valamik jelentek meg, azután meg csökkent az az erős piros szín, még ugyanúgy piros csak nem annyira és a kiütés inkább ilyen folt szerű már, hasonló mint egy gyulladás. 2 nap után mintha picit terjedt volna. Arra gondoltam, hogy esetleg kielégítés alatt megsérült, és mikor ilyen állapotban ugyanúgy folytattam a kielégítést másnap, akkor lehet, hogy picit tovább sérült? Jelenleg betadine kenőcsel kenem, lehet oldatra váltok, figyelek a tisztán tartásra. Alapjáraton nem fáj, nem viszket, minthogyha minden a normális lenne, max akkor fáj ha megnyomom a piros részt. Mi lehet ez?

2014. szept. 11. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet valamilyen fertőzés (pl gomba) vagy allergia is. Keress fel egy bőrgyógyászt, ha nem múlik el!
2014. szept. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Antibiotikumot kellett szednem pár napig, és attól a kezem is kiütéses volt. De már nem szedem és ezek a tünetek is a szedés befejezése után kezdődtek.
2014. szept. 11. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:
2 nap múlva már ott sem lesz.
2014. szept. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Antibiotikum szedése után gombás fertőzés előfordulhat.

Itt van két hasonló eset:

[link]

[link]


Megpróbálhatod a Canesten-t is, ami vény nélkül kapható, de ha nem múlik el, akkor mindenképpen menj bőrgyógyászhoz!

2014. szept. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gomba lehet. Ajanlott kezelni
2014. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket!
2014. szept. 11. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!