Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segítség!? Péniszemen a...

Segítség!? Péniszemen a fityma alatti bőrön és a makkon kb 4-5 kis piros pötty van vagy lett. Mitől lehet? Én arra gondoltam hogy valami allergiás kiütés tusfürdő, sampontól. Ez lehetséges? :/ tegnap vettem észre, szerintetek péntekig elmúlik? :/

Figyelt kérdés

Normális válaszokat légyszi!

Köszi!!!



2013. nov. 20. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Élsz nemi életet? Állandó és egészséges a partner? Van-e/volt-e mostanában valamilyen fertzőséed?


Ha nem, akkor vírus/baktérium kizárva.


Lehet kiütötte valamelyik tisztálkodási szer. Az Elseve sampontól volt olyan akinek az arca kiütéses lett.


Kend körömvirággal vagy hintőporral. Ha nem múlik el, fordulj orvoshoz. Szégyenlőség esetén szerintem telefonon jelezd neki a problémád, tüneteket, hátha meg tudja mondani a betegséget.

2013. nov. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha élsz nemi életet, az első gondolatod a gomba legyen!
2013. nov. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 napja jött elő és utoljára 2 hete éltem nemi életet. :/
2013. nov. 20. 10:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Van olyan a patikában, hogy Pimafucort (férfiaknak) cseppentővel. és ezt ráteszed (kened) minden nap tisztálkodás után és el fog múlni.

Előnyös volna, ha használnál óvszert.

és mindenképpen szedj valami probiotikumot, mert az segít ilyenkor, pl. PROTEXIN BALANCE-t.

és attól is lehet gombád, hogyha sok whiskyt iszol, mert a beleidben elszaporodnak a gombák, amik imádják a cukrokat és rövid italokat. (és a kukidnál is elszaporodnak a gombák).

Más probiotikusat is ehetsz, pl. Bakony probiotikus joghurt vagy Danone Aktivia natúr (mert a cukor ilyenkor nem előnyös). és esetleg ehetnél valamilyen természetes vírus ölőt pl. fokhagymát.

2013. nov. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mitől van pontosan,ezt csak egy hosszabb labor vizsgálat tudná kideriteni .Ahogy az orvosok mondják,100+1

oka lehet.Mire a vízsgálat ezt kideritené a legtöbb esetben arra már nyoma sem lesz. Ha tartósnak bizonyul és még egyéb tünetek is adódnak hozzá,akkor érdemes orvoshoz

fordulni.Nem kell különböző kuruzslásokba bele bonyolódni .

Ahogy jöttek ,úgy el szoktak múlni .

2013. nov. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
fürödj ákos!
2013. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!