Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért történik ez? Impotens...

Miért történik ez? Impotens vagyok?

Figyelt kérdés
Elkezd felállni, de csak félig megy, és olyan nehezen, aztán alig keményszik be, néha keményszik egy pár másodpercre aztán megint teljesen puha és használhatatlan. Lehet ezt valahogy orvosolni ? mi lehet a probléma? volt már valakivel ilyen ?
2014. szept. 15. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
próbáld ki csajjal
2014. szept. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mit dolgozol? Dohányzol? Stressz? A kedves régi vagy új? Szedsz valamit? Volt már ilyen régebben? Ezen dolgok ismerete nélkül nehéz kitalálni mi a baj. Privátban is írhatsz.
2014. szept. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
18 vagyok, még tanulok,régebben dohányoztam, de már egyáltalán nem. igen elég stresszes szoktam lenni, de ha barátnőmmel vagyok akkor nyugodt vagyok. új a barátnőm, vele még nem csináltam, igazából úgy volt hogy mi újtán elvesztettem a régi barátnőmet, 1 évig nem volt új, aztán jöt egy új és most vele nem sikerül a dolog, meg maszturbálásnál sem olyan mint régen, szóval nem a barátnőmmel van a baj. Nem szedem semmit, sok citromlét iszom, és édesítő szert, ha ez számít valamit. Régebben még nem volt velem ilyen, mindig könnyen merevedett, és nem volt semmi probléma.
2014. szept. 15. 09:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennek ilyen fiatalon inkább lelki okai lehetnek. A kimerültség, az idegesség vagy akár a félelem az újabb kudarctól is ronthat a helyzeten. Pihend ki magad és legközelebb teremtsetek minél nyugodtabb, kellemesebb légkört! Ha mégsem sikerül, keress fel egy urológust! Ha nem talál szervi okot, akkor egy pszichológust!
2014. szept. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Vegyél SEDATIF PC tablettát, oldja a stresszt. Egyenlőre ne akarj barátkozni és hagyd békén a cerkádat. Magától helyre jön. Ha így bele mész egy kapcsolatban annak, ha kudarc a vége, sokkal többet ártasz magadnak. Úgy hogy nyugi . A Sedatif pc-re nem lehet rászokni. Homeopátiás szer. Csak ne evés után /legalább fél óráig ne egyél igyál, és ha elszopogattad utána se egy fél óráig/ Száj nyálkahártyából szívódik fel. Lassan szopogasd el
2014. szept. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szervi gondra mindössze 1 % ot adnék,mert ugye kizárni semmit sem lehet .A továbbiakban meg aztán számtalan okozója is lehet.Egy biztos ,ne a cerkádat hibáztasd,mert az igazán nem tudja mikor mit kell neki tenni .Az csak a parancsokat hajtja végre ,amit a központi idegrendszeren keresztül az agytól kap .Tehát a fejben kell rendet tenni elsődlegesen is .
2014. szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!