Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történik velem? Impotens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem? Impotens lettem?

Figyelt kérdés

Az egész 2 hete kezdődött,a barátnőmmel már lassan 11 hónapja vagyunk együtt.Én 18,ő 17 éves.Eddig nem volt soha semmi gondunk a nemi élettel,azonban valamiért az elmúlt hetekben gyakran előszok fordulni,h miután felizgultam és merevedésem van egy idő múlva lekókadok és nem tudok rájönni,h mitől.

Többnyire hétvégenkénet szoktunk találkozni,az első találkozási napon nincsenek gondok,minden működik rendesen,azonban a 2.-3. napon már előszordul ez az egész kellemetlenség és ez végedt,már mind ketten teljesen kikészültünk.A barátnőm azt hiszi,h már nem tartom őt vonzónak. Már nem tudunk mit csinálni,h ez rendbejöjjön,ha kihagyunk pár napot,akk nincs probléma,de ha eggyik napról a másikra próbálkozunk,akk egy napi 3 próbálkozásból 1x,ha sikerül.Régen gond nélkül naponta 3x tudtuk csinálni,egész hétvégén,sőt akármikor.Nagyon sokat szenvedünk és nem szeretném,h a kapcsolatunk rovására mennyen,mert nagyon szeretem és vonzódom ehhez a lányhoz,ő nem csak egy kaland az életemben.


Kérlek,könyörgöm,segítsen valaki,adjon valami tanácsot,mert ezt már nem bírjuk tovább!


2011. máj. 15. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi gond,de az nem normális ha naponta 3x csináljátok.Nem bírja a farkad!Senkinek sem áll föl már 2 után.Szerintem a napi 1 az ideális maximum:)
2011. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!