Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fehér folyadék szerű cseppek...

Fehér folyadék szerű cseppek jöttek ki a mellbimbómból és fáj is mi a baj?

Figyelt kérdés
15/F vagyok először csak szúrt,fájt a mellbimbóm most megnyomtam mintha lenne benne egy csomószerűség és fehér folyadék folyt mi lehet a baj?
2014. szept. 16. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
terhes vagy
2014. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

A kamaszkorba értél,ezért vannak csomók a mellbimbóban .

A fiúkban is vannak nő is hormonok ,ettől fordulhatott elő .Lehetőleg ne nyomkodd,idővel elfog múlni .

2014. szept. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon megnyugtattál 2. Válaszadó akkor ne menjek dokihoz? (ment a zöld kéz)
2014. szept. 16. 21:54
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
A tejfolyás a mellből, (ha nem vagy terhes, de esetedben ez kizárt), mindig kóros. Menj el mihamarabb orvoshoz.
2014. szept. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Szia!Mondanám hogy "apatej",... :D

Komolyra fordítva ez egy serdülőkori csomó. Nekem is volt a jobb oldaliban, csak én nem "tejeltem" fent, csak lent. :D Mindössze éreztem, hogy ott van, picit érzékeny volt ennyi. Szerintem normális dolog az, ha ott megduzzad a mell, azonban az, hogy váladékozik, az már szerintem nem. Gyereket, barátnőt ne szoptass vele,viszont menj orvoshoz, és kérdezz rá erre!

Ha voltál,megteszed, hogy beszámolsz róla, miért "tejelsz"? :)

2014. szept. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
Ha valóban tej folyik a melléből- és nem gyulladása van, akkor magas a prolaktin nevű hormon szintje. Ezt kell kivizsgáltatni, hogy mitől van.
2014. szept. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak az egyik fáj a másik teljesen normális de még mindig benne van a csomó...:( még várok 1-2 napot ha nem múlik akkor doki. Addig is reménykedjünk mert ha jól tudom a magam prolaktin szint impotenciát is okozhat.
2014. szept. 17. 05:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi újság veled? Jártál dokinál?
2015. jan. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!