Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkom felülete a makk om...

A makkom felülete a makk om bőre miért ráncos, barázdált ernyedt és akkor is ilyen ha megtellik vérrel, nem gombás nem száraz mert kamillás kenőccsel szoktam kenni de mégis, vagy csak ilyen fajta?

Figyelt kérdés

2014. szept. 18. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom csak ilyen fajta .Miért kellene annak feszesen simának lenni .
2014. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen és kész, miért lenne zavaró?
2014. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
mi lett végül? eléggé érdekel nekem is hasonló van.
2018. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia. Ház ez se most volt. De voltam vele több dokinál egyik se tudott értelmes dolgot mondani rá . Mindemféle fertõtlenítõ krémmel kezeltem semmi nem használt. Majd egy gyógyszertáros ismerõsõm szimpla vazelinos parafinos gyógyszertári kevert kenõcsöt adott. Semmi szinezék nincs benne semmi illat anyag semmi csak tiszta fehér krém. Neha azzal kenem és teljesen elmúlt. Hajlamos a makk a száradásra ha nem termel elég faggyút. Fürdés után bekenem vele néha és olyan polírozott bronz.😁 kérj sima kevert ápoló krémet a gyógyszertárba. Fehér krém fehér tégelyes.
2018. jan. 31. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!