Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lesz olyan valaha, h nem...

Lesz olyan valaha, h nem fogok elélvezni a maszturbáció végén, vagy hogy nem fog jönni semmi belőle a végén?

Figyelt kérdés
Ha lehetséges kötekedők, viccelődők, kabarészökevények kíméljenek, csak normális válaszokat szeretnék.
2010. jan. 20. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd a férfiak sem azért maszturbálnak, hogy csak bocs huzogassák, hanem a végeredményre, azaz elélvezésre vágynak.Az pedig azzal jár, hogy onnan bizony kijön az a bizonyos..........!!!!!Persze ha csak játszadozni akarsz vele, az a te privát magánügyed.
2010. jan. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, mert elő tud fordulni mindegyik eset.

Ha túl fáradt vagy, vagy valami idegesít, vagy átlendültél egy ponton akár az is lehet, hogy nem tudsz elélvezni. Hogy nem jön ki semmi, csak levegő, az meg akkor lehet ha már előtte sokszor csináltad, és elfogyott ami a "tartályban" volt. A sperma nem azonnal termelődik. Idő kell hozzá.Attól, hogy nem jön belőle már semmi, még az élvezet meglehet, de kicsit szerényebben.

2010. jan. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tutujka ***** válasza:
Igen, vagy úgy 70-80 felé már biztos!
2010. jan. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem volt már mind2, még tini koromban. Az 1ik helyzet olyan volt, h hirtelen ajtónyitódást hallottam, pont mikor elmentem volna, és ijedtemben az élvezet elmaradt, pedig elmentem. Elég kiábrándító volt, főleg h nem is jött be senki, tehát hiába volt az egész para. :D

A másik 1 bnőmmel volt. Nem akartam elsülni a szájába, mert az volt neki az első alkalom, így mikor éreztem h most jön, akkor gyorsan szóltam neki, és vaszeg mert próbáltam visszatartani, ezért csak élveztem egyet, de szinte minden eredmény nélkül. Utólag volt 1kis eredménye az élvezésnek, de az már csak szinte ilyen utónedv volt. Szal 1es helyzetekben megeshetnek ilyen dolgok. :D

2010. jan. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!