Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Részleges körülmetélésen volt...

Részleges körülmetélésen volt 3 napja. Most a varratok és a maradék fityma nincs ráhúzva a makkra. Próbáltam ráhúzni, de kivitelezhetetlen, mert a duzzanat és a fájdalom nem engedi. Kellene erőltetnem vagy várjam meg míg a duzzanat lecsillapodik?

Figyelt kérdés

2014. szept. 19. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ne erőltesd,majd esetleg varrat szedés után,amikor fürdesz...miért csak részleges?
2014. szept. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
95%
Nem vagyok szakértő de szerintem ezzel csak varratszedés után foglalkozz.. na meg persze ha már nincs megduzzadva!
2014. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
1-es voltam ..én is átestem anno rajta,de én teljesen....2-3 hét kemény volt,de már örülökneki :)
2014. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából azért kérdem, mert doki mondta, hogy próbálgassam ráhúzni, csak azt nem, hogy mikor. Miután lement a duzzanat, kihullottak a varratok, vagy mostantól. Mert ha mostantól, azt nem tudom hogyan kellene kivitelezni. Csak amiatt aggódom, hogy nehogy emiatt legyen majd szűk, mert most nem tágítottam, és akkor hiába volt a részleges, és mégegy műtét kelljen. Szóval bárkinek van még véleménye/tapasztalata azt megköszönöm!
2014. szept. 19. 21:40
 5/9 anonim ***** válasza:
1# vagyok.Nekem varrat szedésre kellett mennem,nem hullottak ki maguktól.Egyébként nem értem miért csak részleges....
2014. szept. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azért részleges, mert mindenképp szerettem volna, hogy csak annyit vágjunk, amennyit feltétlenül szükséges, mert szerettem volna, ha marad még bőr, és ezáltal valamennyi érzékenysége is megmaradjon a makknak. Most elnézve nem tudom mennyi érzékenység marad meg egy ilyen műtét után...

Tudom ez visszaszűkülhet, de sok helyen olyat olvastam, hogy elég kicsi az esélye a visszaszűkülésnek, és részleges után még lehet teljest csinálni, de fordítva nem.

2014. szept. 20. 15:10
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Ne foglalkozz a provokátorokkal, kérdező. Ha a féket meghagyod, arra is van itt egy magát nőnek kiadó beteg akárki, aki megkérdezi bármikor, hogy minek a fék, ő anélkül jobban szereti stb.

Rengeteg itt a beteg ember... és közös bennük, hogy egyik se vállalja magát személyesen....

2014. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szia mi a helyzet? rendbe jött a szűkület?milyen lett?megvagy elégedve?már nem fáj?
2014. okt. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia,


kicsit megkésve, de válaszolok.

Szóval most telt el kb 2 hónap a műtét óta, de még nem mondanám 100%-osnak.

A szűkület rendbejött, vagy mondjuk úgy hogy ugye kivágták a kérdéses részt, és a maradék nem szűkült be.

Addig tényleg nem érdemes erőltetni, amíg duzzadt (legalábbis nekem ez a tapasztalatom).

Még amúgy van hogy húzódik, gondolom szoknom kell, vagy még gyógyulnia, szóval az hogy nem fáj az annyiban igaz, hogy alaphelyzetben nem érzek semmit, de ha erőltetem, akkor azért húzódik, de nem vészes.

Hogy milyen lett? Hát sosem lesz már a régi... Részleges, és szerencsére rá tudom húzni, kb félig takar, én ennek örülök, de mondjuk a boxerem még nem tudom viselni, csak a fecskét, mert ahhoz még érzékeny, illetve boxerben nehezebben marad rajta... Remélem eljön az az idő is, amikor elhagyhatom a fecskét...

Mondhatom hogy elégedett vagyok, mert volt olyan időszak amikor azt gondoltam, hogy semmi értelme a részlegesnek, mert csak a bőr marad ott, mert sosem tudtam rendesen ráhúzni, de jelenleg rátudom, így úgy érzem, hogy jól döntöttem...

2014. nov. 13. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!