Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A bal herémen a mellék here...

A bal herémen a mellék here megvan duzzadva, néha előjön a duzzanat néha eltűnik, alhasi fájdalom sincs. A herékben fájdalmat nem érzek csak a mellékhere fáj néha nagyon tompán. Gyulladás nem tudom lehet e mert nincs lázam. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Elmentem urológushoz, de időpontot csak következő hónap végére tudtak volna adni és így nem tudom mi tévő legyek. Rendelés csak hétfőnként van és csak időponttal lehet menni. Háziorvoshoz nem tudom érdemes e elmenni. (Főleg azért mert a háziorvosom még a gyerek orvosom 19 éves vagyok és még nem lettem át íratva a felnőtt háziorvoshoz és egy így picit nekem kínos lenne)

2014. máj. 22. 13:13
 1/1 anonim válasza:
Szerintem menj nyugodtan a gyerekorvosodhoz, nincs ebben szégyellnivaló és ugye jobb félni mint megijedni.
2014. jún. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!