Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fáj a herém? Csavarodás?

Fáj a herém? Csavarodás?

Figyelt kérdés
Hetfo megutotték az a herémet ,ekkor nagyon fajt majd elmult(kb 10 perc),de szerdan ujra visszajott,azota fáj,nem elviselhetetlen,de.zavaró,és a herém magasabban is van mint eddig,kérdes csavarodás,van benn,vagy vmi nás gyulladás stb,mert ha csavarodás,akkor már buktam az egyik herémet,de ha nem csavarodás,akkor még menthetö nem, Hétfon tudok orvoshoz menni.
2014. szept. 19. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
így látatlanba nem lehet megmondani, de azt mondják a csavarodás sokkal fájdalmasabb és a csavarodás pillanatától nagyon fáj már, tehát nem később jön elé. De nyilván hétfőn szaladj el az urológiára vagy hová, a doki megnézi ha kell ultrahanggal ha kell megtapintja azt csá.
2014. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne aggódj nem buktál te semmit...
2014. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elfog mulni,kis türelem még.Az biztos hogy nem csavarodás van .
2014. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ennyire még nem esett jól egy válasz sem....Eszméletlenül ideges vagyok,ingerült....féltem...szegény barátnőmmel is bunkó voltam...mert ideges vagyok...pedig nem az ő hibája...Amikor megütötték egyenes hüvelykujjal történt,akkor hirtelen fájt,kb 10percig,után még éreztem egy kis ideig,majd szerdán valamikor előjött..nem erős,csak zavaró,tapogattam,nekem ugy tűnik helyén van,csak féltem...Helyzet az hogy valahogy úgy állnak a golyóim,hogy mindig a jobb van elől,és akárhánszor a suliban "hecc" ből megütötték mindig a jobb oldali kapott,és már egy ideje érzékeny alapbol is...szoval,ha már fogtam,akkor fájt egy cseppet,persze nem simogatástól...csak ha azért jobban megfogtam éreztem..remélem megmarad azért...ha nem...akkor lehet annak sem aki megütötte...bocsánat a helyesírásért,még mindig ideges vagyok...
2014. szept. 19. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!