Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 évesen még nem volt magömlé...

15 évesen még nem volt magömlésem?

Figyelt kérdés
Áprilisban lettem 15 éves.Majdnem 185 cm és 67 kg vagyok.A péniszem 16 centiméteres.Sokszor folyt már ki belőle ilyen átlátszó dolog de még rendes értelemben soha sem vertem ki,mármint hogy akkor amikor maszturbáltam ki is jött volna valami.Éjszaka is csak 1-2 volt és abban sem vagyok biztos hogy az volt.Valami baj lehet velem?Nagyon félek.....
2014. szept. 20. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
no para - mindenki egyéni ritmusban fejlődik, te lassabb vagy, lassan, de biztosan minden kialakul
2014. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ülj le egy csendes sarokba és verd ki rendesen :)
2014. szept. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
A masztit nem csak elkezdeni kell,hanem be is kell fejezni .Egy ilyen testileg is fejlett fiúnál ,már más is van .
2014. szept. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Maszturbálj az orgazmusig. :)
2014. szept. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
élvezétél már el? mármint mikor abbahagyod a hokit azért hagyd abba mert elélvezztél csak nem jött semmi, vagy csak úgy abba hagyod?
2014. szept. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még 1 évig nem kell aggódnod.De ha van átlátszó cucc akkor nincs gáz,az előváladék.Ha rendesen maszturbálnál biztosan jönne rendesen már sperma is.


Elég fejlett vagy a leírtak alapján így biztosan van már spermád,amúgy nem mindnekinek van éjszakai magömlése,valakinek csak se xuális iz gatás,masz turbálás és szer etkezéskor jön sp erma a húgycsővéből.

2014. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!