Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudok meggoyzodni...

Hogyan tudok meggoyzodni rola, jogy nincs nemibetegsegem?

Figyelt kérdés

Baratnommal szakitottam, es voltak problemaink, kezeltuk is, de felek, hogy meg hordozo lehetek.


Nem lakhelyemen, hanem tartozkodasi helyemen kene megoldani (XI. Ker).

Semni tunetem nincs.


2014. szept. 22. 14:07
 1/9 csabika1971 ***** válasza:
100%
Nemi beteg gondozó és alapos szűrő vizsgálat kérése.
2014. szept. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy melyik nemi gondozóba mész,mert ez így mindenhol fizetős .
2014. szept. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miert fizetos? Van lakcimkartyam, meg minden. Elvileg ez ingyenes szolgaltatas.
2014. szept. 22. 14:46
 4/9 csabika1971 ***** válasza:
100%
A vizsgálat maga igen. De ha jól tudom a szűrés már fizetős. Hisz az nem betegség, ha nem egy vizsgálati eredmény amire te vagy kíváncsi. Mert ha azt egy orvos írja elő számodra akkor ingyenes, de ha te kéred akkor fizetős.
2014. szept. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pontosan így van ahogy írták .Ha a háziorvosod utal ilyen vizsgálatra ,akkor az ingyenes. Ha csak a magad megnyugtatására kéred a vizsgálatot,azt ki kell fizetni .
2014. szept. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagysagrendileg mennyibe kerulne? Alapbol kellemetlen, korzeti orvoshoz meg pluszba elmenni...
2014. szept. 22. 15:49
 7/9 A kérdező kommentje:
Mennyi ido kb., mire lesz eredmeny?
2014. szept. 22. 15:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is XI. kerületi vagyok, ott kezelték a tripperemet. Az Ulászló utcában van. A nagy budapesti nemigondozóban rám se hederítettek, ott viszont alaposan és teljesen ingyen vizsgáltak meg. Szerintem ha megmondod, hogy volt már problémád és gyanakszol, téged is meg fognak. A gondozónő nagyon jó fej. :)
2014. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, és a házi orvosom hírből sem tud erről, semmiféle beutaló nem szükséges. Odamész rendelési időben (nézd meg neten, van amikor az időpontosokat fogadják, és van, amikor a többieket), vársz, bemész, panaszkodsz, átküldenek a gondozónőhöz, megvizsgál, pont. Ha megmondod, hogy mittudomén a barátnőd megcsalt, és neki is mindenféle betegsége volt, akkor pedig 1000%, hogy megvizsgálnak; én is csak gyanakodtam, hát volt is baj... Egy forintomba sem került. Tripperre még a gyógyszer is ingyen van, mert közegészségügyi érdek...
2014. szept. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!