Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit szedjek hogy legyen...

Mit szedjek hogy legyen szakállam?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és nagyon akarom hogy legyen már szakállam. Ici pici bajszom van, az barna és a többi helyen fél miliméteres vékony ki szőke szálak ami nem nő hosszabbra. Már mindenkinek erősebb van, legalább körszakállat tudnak növeszteni és én is nagyon szeretnék, jól is állna. Tudom, ráérek még vele, de bármit megveszek amitől rövidebb idő alatt megerősödik.

2014. szept. 23. 07:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szakáll növesztő szerről még nem hallottam .
2014. szept. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nem tudod befolyásolni. A szakáll a hormonok hatására kezd el növekedni, de a mennyisége, sűrűsége genetikailag meghatározott. Várj türelmesen, mást nem tehetsz!
2014. szept. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Nem igazán tudod befolyásolni, főleg a genetikán múlik. Vannak persze apró trükkök(eukaliptuszos arckrém, bőr radírozása, b-vitamin stb), de csodát ne várj ezektől a módszerektől.


2. A legtöbb férfi 25-30 éves korától tud rendes szakállt növeszteni, 17 évesen még szinte mindenkinek kamaszos bajsza van csak, keven tudnak sűrű szakállt produkálni ilyen fiatalon.

2014. szept. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Semmit ne szedjél! Majd a természet mindent elrendez.
2014. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!