Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kezelhető vagy lehet segíteni...

Kezelhető vagy lehet segíteni a korai magömlésen?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni, hogy hogyan lehet tenni a korai magömlés ellen h úgy bírjam mint minden normális ember és ne miattam legyen akár hamar vége a szeretkezésnek vagy ne szakítson az miatt pl a barátnő.

Mi módon agy hogyan lehet ezt megoldani egyáltalán van-e rá megoldás


2014. szept. 23. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy lehet rajta segíteni, mert vannak technikák, amelyeknek a gyakorlásával javíthatsz a problémán. Kaphatóak már olyan speciális óvszerek is, amelyek szintén azért vannak, hogy késleltessék a magömlést. A legjobb azonban az lenne, ha felkeresnél 1 urulógust vagy 1 szexológust kivizsgálás céljából. Ő tuti tud majd segíteni!
2014. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Urológus tuti hogy nem segit rajt.A sexológus is csak elmondja mit is tegyél,és minden rád van bízva .Ebben 2 dolog segit,a testi önismeret,és az akarat .Ha tökéletesen tisztában vagy érzéseiddel ,és megájt is tudsz parancsolni,mindig akkor élvezel el mikor te akarsz .

Hány éves vagy ,

2014. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
18.. :-(
2014. szept. 23. 20:09
 4/6 Sowilo ***** válasza:
Van egy jó könyvem róla, nekem segített. Ha adsz email címet elküldöm.
2014. szept. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szpring. válasza:

SOWILO !


Mi a könyvnek a címe? köszi

2015. máj. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sowilo ***** válasza:
Régen volt egy oldal, ferfivitalitas.hu, de ahogy nézem, már nem elérhető. Onnan lehetett pénzért rendelni, de nekem is csak elküldte valaki pdf-ben. A fantáziadús címe: korai magömlés megszüntetése. Ha adsz emailt, szívesen elküldöm.
2015. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!