Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mirigyek a makk alján az...

Mirigyek a makk alján az normális? És a bőrömön (pénisz) ott pöttyök vannak fehérek. Mivel tudnám eltüntetni? És amazokkal lehet szexelni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 29. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Amik a makk alján vannak, az lehet, hogy PPP (Pearly Penile Papules). A péniszed bőrén pedig fordyce pöttyök lehetnek. Először ezeknek nézz utána a neten! Ha ilyenek, azokat nem szükséges kezelni, mert ezek nem fertőző, jóindulatú elváltozások.

Ha nagyon zavar, magánrendelésen lézerrel mindkettő eltávolítható.

2014. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és kréme is segíthetnek. Nem angyon szokott zavarni, azokat olvastam róla hogy természetes olaj(fordyce) esetleg ezek maguktól el is múlnak egy idő után? (14 éves vagyok)
2014. szept. 29. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:

A boltban kapható krémek, testápolók nem mulasztják el a fordyce pöttyöket. Esetleg kérdezz meg egy bőrgyógyászt, hátha tud javasolni valamit!

A fordyce pöttyök és a PPP (ami a makkodon van) nem szoktak maguktól elmúlni.

2014. szept. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mert az én pöttyeim kicsik :) ami jó?
2014. szept. 29. 17:13
 5/7 anonim ***** válasza:

A makk alján található mirigyek nem PPP ,hanem faggyú mirigyek ,Ez teljesen normális dolog,minden fiúnak van .

Az termeli a smegmát ,ami egyébként védi a kiszáradás ellen .

A fordyce pöttyök ártalmatlanok ,semmi ilyen kenőcs ezért nincs is rá,dokihoz se fáradj .

2014. szept. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 5

Mielőtt kijavítasz, kérlek először nézz utána, hogy mi is az a PPP! Ha meghaladja a képességeidet, szólj bátran és segítek!

2014. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a smegma tudod mi nézz utána!
2014. szept. 29. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!