Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros foltok a péniszen?

Piros foltok a péniszen?

Figyelt kérdés
2 napja megjelent pár piros pötty a péniszem makkján, de nem dudorodtak ki, nem viszketett, nem volt semmi, csak látszott. Most már a fitymán is vannak, és még mindig nincs semmi másik tünet, se szaga nincs semmi. Mit csináljak vele? Ha elkezd viszketni vagy valami kellemetlen lesz elmegyek orvoshoz, de ha csak ott van és látszik mit tegyek? 16 vagyok, és nem élek nemi életet.

2014. szept. 30. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy jött,úgy el is múlik,nem kell ennyire kétségbe esni .
2014. szept. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Uhh, köszi a gyors választ! :D Bekenjem valamivel? Körömvirág jó rá? Úgy olvastam hogy az jó ilyen esetben.
2014. szept. 30. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Allergia vagy gombás fertőzés lehet akkor is, ha még nem élsz szexuális életet! Ha nem javul vagy még több lenne belőlük, akkor mutasd meg bőrgyógyásznak!
2014. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, a helyzet az, hogy találtam itthon direkt ilyen típusú panaszokra gyógynövényes kenőcsünk, és azzal 2 alkalommal bekentem, azóta már sokkal szebb, már múlik el. Gondolom valami allergiás dolog lehetett, de azóta se fáj/viszket.
2014. okt. 2. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!