Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől izzadhat a combtövem?

Mitől izzadhat a combtövem?

Figyelt kérdés

Ez év, tavasz végétől kezdett el izzadni a combom töve.

Olvasom a többi kérdést, ott, mind azt írták, hogy doktorral meg kell nézetezni.

Én most, arra vagyok kíváncsi, hogy mik tudják kiváltani ezt.

Mert nekem, az a fura, hogy tavaly, vagy tavaly előtt, nem volt ilyen gondom, pedig nagy melegben is dolgoztam.

Egy változott csak azóta: klimatizált munkahelyen dolgozok. Tényleg ez okozhatja? Mert nem tudok róla, hogy allergiás lennék rá (a másik: allergiás reakcióm, másabb szokott lenni).

Az étrendemet is figyelembe vettem: itt sincs az, ami szóba jöhetne. Egyedül, csak magnézium azt, amit szedek, de kötve hinném, hogy az válthatná ki.

Vagyis keresem a kiváltó okokat. Ki - miről tud? Mi fele tájolódjak?

Igen, nekem is, ilyen jellegű a problémám:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..



2014. okt. 2. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Írsz egy regényt,de korod sehol sem emlited meg .Pedig sok mindent a kor hoz ,magával .Tegnap még nem fájt a derekam ,ma meg már fáj .Koptak a csigolyáim,és nem allergia okozza .A magnézium nem okozza ,azt el ne hagyd.Az egyik legfontosabb amire a férfiaknak szűksége van .
2014. okt. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jogos: a korom lemaradt. 29/F
2014. okt. 2. 20:15
 3/3 A kérdező kommentje:

A kérdés, már nem aktív:

voltam bőrgyógyászaton és elmondták, hogy az, gombásodás.

Felírtak egy pár készítményt, amitől, már jobb lett.

2014. okt. 8. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!