Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elég piros vagyis rózsaszín a...

Roly kérdése:

Elég piros vagyis rózsaszín a bőröm az orrom körül azt hiszem száraz a bőröm ilyenkor milyen krémeket ajánlatok mert minden oldalon mást ír 16/L?

Figyelt kérdés

2014. okt. 4. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a méret a lényeg.
2014. okt. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én Niveát használok, de csak este szoktam bekenni és csak a száraz részem. Nem a testápolót, hanem azt a kerek kéket ami olyan jó vasteg krém.

Javasolom egyébként, hogy mielőtt elkezded a krémezést radírozd le a bőrödet alaposan de kíméletesen és utána kezd el a krémezést. Utána három naponta egyszer érdemes leradírozni, ha kezd helyre állni a bőröd elég hetente egyszer :)

2014. okt. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincsen probléma a májaddal?
2014. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xeniah ***** válasza:

Férfiak egészsége? Érdekes kategóriát választottál ;)

Nem a megfázástól (orrfújástól) piros?

Ha fáj is, a fehér labello-t ajánlom, én azt szoktam ilyenkor használni. Ha nem fáj, és nem megfázástól van, hanem állandó jellegű, akkor tényleg valami krémet érdemes használnod. Olyat keress, ami száraz bőrre való.

2014. okt. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mömös válasza:
Használj homoktövis levét éjszakára, de lehet nappal is ha otthon vagy. Csodákat tesz!!! és ingyen van. Nézz utána a neten. Ha nem tudsz szerezni, kérj tőlem ajándékba.
2015. jan. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!