Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kezdek félni? (önkielégítés)...

Kezdek félni? (önkielégítés) régen nem bírtam ki hogy hetente legalább 1x. De most. Volt hogy 2 hónapig semmi és utána is csak azért mert "erőltettem"?

Figyelt kérdés
Régen volt hogy napi 2 is megvolt..De fél éve semmi kedvem...de annyira nincs hogy...nehézséget okozz ha megpróbálom(régen már akár képre is magától,most még kézzel is idő kell az erekcióhoz)Hamar vissza esik stb. reggelente nem igazán van erekcióm(régen volt)...de a merevedéssel nincs gond...barátnő van..a durva hogy csók közben zavar ha áll....szex se vele se mással.Régebben sérültek a barlangos testek..mai napig látszik...(van egy rész ahol nem telik meg vérrel) Magán doki és állami is azt mondta ha nem zavar sex közben nincs probléma...-.- ez volt 4 éve most vagyok 20. Valakinek hasonló? :( kezdek félni.....

2014. okt. 4. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha neked jó így,akkor nincs semmi probléma. Amúgy mitől sérültek a barlangos testek?
2014. okt. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sportot javaslom. Akármit,ami jól esik.Lényeg ,hogy rendszeresen csináld,és jó erőben legyél.Nem kell egyesületben,otthon is lehet.Lényeg ,hogy állóképes légy .Kemény izmok,és nem lesz semmi probléma.a sexhez is kell állóképesség.
2014. okt. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Barátnőddel egyáltalán nincs szex? Se senkivel? Mióta? És miért nincs kedved?
2014. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A sexhez valóban kell állóképesség,de ahhoz hogy felálljon nem szűkséges .A sportot azoknak ajánlják,akiken szinte állandóan áll ,és így a felesleges calóriákat kissé levezessék .Az viszont jó jel ,ha csókolózás közben feláll.

Ez egy normális folyamat.Szerintem az zavar,hogy egy rész nem telik meg vérrel,és azon izgulsz beégsz a sexnél .

Ez jelenti a nagy leblokkolást .Erőltetéssel semmire sem mész ,inkább csak ront a helyzeten .Egyenlőre magadnak próbálj megfelelni,aztán majd lassan megjön az önbizalmad is .Ez nagyon fontos dolog .Ha nem megy az első,majd megy a második ,ötödik.Úgy gondolod másoknak ez egyből maxra sikerül.A fenéket.A sexet is tanulni kell .Csak az ösztön születik velünk .

2014. okt. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat....évek óta sportolok szinte soha nem volt olyan talán 1 év de már nagyon rég amikor semmit nem. Ez előtt csak ilyen "gyerek" szerelmek voltak...talán most megtaláltam...szóval ezért még szűz vagyok 20 éves léttemre..de nem igazán sietek....tudod az a baj hogy ez a nem telik meg vérrel mivel még nem volt aktus ban részem nem tudom mennyire lesz baj a csaj mennyire érzi majd stb... hát az egy baromi kínos történet ne haragudj de nem akarom elmondani maradjunk annyiban hogy kisebb éles tárgy jóvoltából....
2014. okt. 4. 19:20
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudna valaki legalább abban segíteni hogy kihez fordulhatok azzal hogy Férfi létemre...nem akarok önkielégíteni....annyira már a szex sem izgat mint régebben...:(
2014. okt. 5. 13:36
 7/10 anonim ***** válasza:

20 évesen nagyon fiatal vagy még ehhez

de mint látszik, nem a tested működik, mert áll, tehát inkább pszichikai a problémád


valahogy teljesen lecsökkent a libidód, ezek egymást

erősítik, hogy nem hazsnálod és csökkent a libidód


nem ért mostanában valami rossz, vagy túl sok stressz?

nem vagy depressziós?


pszichológushoz menj el

2014. okt. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
le akartad vágni a kukidat kiskorodban? :)
2014. okt. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem a tesztoszteron szinted alacsony valami miatt. Szerintem hormonszint vizsgálatra kellene elmenned.
2014. okt. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az a fura hogy nem....és régen sokkal de sokkal "mélyebb ponton" voltam lelkileg....és akkor nem is volt gond...
2014. okt. 11. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!