Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves fiú vagyok . Többi...

14 éves fiú vagyok . Többi lent. Rendes válaszokat akarok kapni nem lehurrogást. Köszönöm?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok Pénisz szőrzetem nagyjából elkezdett nőni több mint fél éve de még nem olyan sűrű. Hangom júliusban mutált és már elég mély. Lábamon a szőr nem olyan szőrös, csak itt ott fekete. Honaljamon viszon alig van pár fehér szál. De az egyik hónaljamon több van mint a másikon hogy van ez?Ez normális? Nőni fog rendesen?
2014. okt. 5. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
addig örülj, amíg nem nő rendesen és nem kell foglalkozni vele
2014. okt. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ne aggodj,meg amugy is lefogod borotvalni :)
2014. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
34%
Házi kész?
2014. okt. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nőni fog rendesen, a hónaljszőr a legutolsó, ami teljesen kinő. Magömlésed már volt?
2014. okt. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az a Te korodban mind teljesen normális! Mindenhol nőni fog majd rendesen pár éven belül, ne aggódj!
2014. okt. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szamo77db ***** válasza:
Nem kellene állandóan magaddal foglalkozni és minden egyes szőrszál megjelenését regisztrálni. Hidd el, mire 18-20 leszel, minden rendjén lesz. Mint ahogy most is úgy van, hiszen csak 14 vagy még!
2014. okt. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
teljesen rendben vagy, nyugi
2014. okt. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Normális,néha van hogy az egyik hónaljunkon nem olyan gyorsan nő a szőr mint a másikon.Lesz rendesen szőrzeted.


És ha csak alig fél éve van fanszőrőd akkor kicsit későn érő vagy,mert átlagos fejlettségű gyerek esetén 12-13 éves kor elején .

2014. okt. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!