Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Természetes, ha szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes, ha szakítás után bizonyítani akarok?

Figyelt kérdés

Szóval 3 hete dobtam a bnőmet. Az ő hibája volt. Nem részleteznék.

Az természetes, ha most minden áron bizonyítani akarom, hogy jobban járt volna velem, mint az új páwa pasijával, vagy a középkorú KURátorával?

Fősuli, jogsi, munka, sport. Kifejezetten nem járok buliba. Sőt, valamilyen szinten pénzem is lesz, hisz no cigi, no alkohol és nem költök többé ribizlikre. Egyik lány sem ér annyit hogy a kisujjamat meggörbítsem érte.

Szóval, másnak is volt már ilyen érzése? 21/f


2014. szept. 23. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetes, én is így voltam vele. Sőt, még most, egy év után is így érzem amíg meg nem előz. Remélem kivágták már az egyetemről.
2014. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Költőnő? ***** válasza:

szép dolog az elégtétel de míg neki akarsz bizonyítani, addig nem leszel túl rajta...

Tényleg ér ennyit ez az egész?

2014. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, semmilyen kapcsolatot megszakítottam vele.
2014. szept. 23. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg úgy gondolod, hogy egyik lány sem ér annyit, hogy "a kisujjadat meggörbítsd érte", akkor valószínűleg az életben nem lesz rendes, komoly kapcsolatod! Egy harmonikus, jól működő kapcsolatért minden egyes nap tenni kell, folyamatos"munkát" jelent. Ezt ne felejtsd el! Viszont remélem hamarosan sikerül teljesen elfelejtened azt a defektes lányt, és akkor majd újra tudsz a rendesekkel foglalkozni, bennük bízni. Merthogy nem csak ribizlik léteznek... Szóval hajrá!


17/l

2014. szept. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kisujjadat se mozditanad? Ember, most keszulsz megmutatni,bizonyitani :D


Dobtak, ez van. Nem kell bizonyitani semmit, a lany a madikkal akar lenni,m ugy gobdolja,amsz jobb. Innentol mit akarsz bizonyitani? Elhordhatod a hegyet,az se fogja erdekelni,m meg van gyozodve, es mar dontott.


Nem teperni,kapalozni kell,hanem tovabbkepni,ujrakezdeni. Neked ott volt a lehetoseg a bizonyitasra,mikir egyutt voltatok.

2017. ápr. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!