Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafékem távolitották el...

Fitymafékem távolitották el tegnap. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
mondták hogy 24 oráig ne huzzam hátra a fitymát, most telt le hátrahuztam, nem szép, de sokkal roszabbra számitottam. ahogy elmondták filteres kamillateát föztem ki, kihütöttem és abba mártogattam bele párszor!! ezen kivül semmi más utasitást nem kaptam tegnap, de én bekentem neogranormonnal a hegesedés elösegitése végett. ezzel nem árthatok ugye? mert még csak 24 orája kb hogy volt a mütét. egyébként nem csip meg semmi pisilni is tudok, egyedül éjszakai merevedés közben volt némi fájdalmam. valami okosat tudtok még mondani ezen kivül? vagy ha igy folytatom minden rendben lesz?

2014. okt. 7. 11:38
 1/7 csabika1971 ***** válasza:
Persze mosogasd rendszeresen kamillával és minden rendben lesz.
2014. okt. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
napi hányszor??? meg illene minden vizelés után pl???
2014. okt. 7. 11:55
 3/7 A kérdező kommentje:
és mi dugjam bele egy bögrébe és áztassam 1-2 percet benne vagy vattát itassak át és kenegessem?
2014. okt. 7. 11:56
 4/7 csabika1971 ***** válasza:

Vatát nem javasolnám mert az hátrahagyhat szálakat ami irritációt okozhat. Inkább valami tiszta szövet kendővel, vagy az áztatásos öblítés sem rossz.

Napi 3-4 alkalommal elég.

2014. okt. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Neogranormon-nal biztosan nem ártasz, de a vattát felejtsd el, mert beleragadhat a sebbe!
2014. okt. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Napi 3 x elég 10 percet áztatni.Ehhez jó egy műanyag pohár is ,amibe belelógatod .A kenőcs tökéletes .Ami fontos,a napi fertőtlenítés.
2014. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dwhite válasza:

Szvsz baromság egy kvázi nyilt sebet áztatni. Betadin kenőccsel kell kenni 3-4 napig (fertőtlenítő), utána Neogranormon kenőcs (hámréteget fejleszti, gyorsabb gyógyulás). Fürdeni sem szabadna vele, honnan a fenéből jön ez a kamillás áztatás?

Egyébként nekem is volt ilyen műtétem kb 3 hónapja.

2015. máj. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!