Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet rövid a fitymafékem? :@...

Lehet rövid a fitymafékem? :@ :' ( TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés

Utána néztem neten sokat olvastam róla és szerintem rövid.Van még vmi amikor áll,merev a makk alatt mintha lenne vmi ki dudorodó félkör kis csont vagy egy vastag ér az mi lehet?

Egyébként ha nem kezeltetem a rövid fitymaféket mi bajom lehet belőle? Elmondani nagyon nem merem, és azt se akarom hogy átvágják/eltávolítsák hogy nézne már ki sexelni se mernék... vagy azt szinte észre se lehet venni ha átvágják? Parázok:/ (14 éves vagyok)


2014. okt. 7. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megműttetnéd és eltávolítanák, akkor nem lenne feltűnő meg csúnya sem. Csont biztos nincs a makkod alatt :D sokaknak (nekem is) vannak kisebb fehéres színű dudorok, szal valszeg nem vmi betegség vagy rendellenesség. Hát ha nagyon rövid,akkor gondolom szex közben (főleg gumi nélkül) eléggé kellemetlen lehet, esetleg fájdalmas is. Régebben, olyan 12-14 éves koromban én is úgy gondoltam,h rövid, ezért minden nap többször is hátrahúztam a fitymám (nem, nem önkielégítettem minden nap többször, csak húzgáltam :D ),h hátha nyúlik vmennyit. Aztán nekem jobb lett a helyzet.
2014. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, h nagyon rövid-e. A makk alá húzom és látni a fitymaféken, h azért feszül de nem fáj meg semmi ilyesmi ha meg próbálom tovább húzni nem nagyon engedi a makk alá tudom húzni max 0,5cm re de akk már feszül és picit előre is bukik a makk. Nem tudom, h most mivan... De, h én nem mondom el meg nem megyek orvoshoz az sztem 100% ://.......
2014. okt. 7. 22:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Én se mondtam el senkinek, orvoshoz se mentem. Nekem is így néz ki, ha hátrahúzom a fitymám, tehát kissé előrehúzódik a makkom. De problémám még nem volt vele.
2014. okt. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon megnyugodtam, mert nekem se olyan vészes mint amiket olvastam:')
2014. okt. 8. 23:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a makk mögé tudod mereven is húzni a fitymád az jó.

De lehet óvatosan a fitymád tornáztatni attól még,de csak óvatosan,ártani nem fog.


Később meg ha úgy döntesz hogy orvoshoz akarsz menni,akkor egyedül is elmehetsz orvosoz,urológushoz,nem kell beutaló hozzá és a helyi kórházban a vizsgálat ingyenes,de ha kísérővel mennél el akkor várjon meg kint a váróterembe majd.


Sok sikert!

2014. okt. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Simán a makk mögé tudom húzni csak utána már nem nagyon tudom max egy 0,2-3 cm-re (vissza is tudom húzni rendesen)
2014. okt. 12. 21:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem rövid. Nekem is ilyen, mégse rövid. Nyugi, má!
2014. nov. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!