Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet hogy rövid a fitymafékem?

Lehet hogy rövid a fitymafékem?

Figyelt kérdés
Nyugalomban teljesen feltudom huzni rendesen a fitymat, allo helyzetben is, de neha amikor erekciom van es nincs felhuzva a fityma érzem hogy fáj feszül... ez mi lehet? Amugy teljesen feltudom huzni de csak a makk ala lecsuszik es onnan lejjebb nem es vissza se csuszik magatol. Ez mi lehet?

2014. ápr. 27. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha erekció közben feszül, amikor nincs felhúzva, az inkább enyhe szűkület lehet. A rövid fék jellemzően akkor feszül, amikor megpróbálod hátrahúzni a bőrt. Sokszor még a makkot is lehúzza kissé. Szerintem megnézethetnéd egy orvossal!
2014. ápr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szukuletem az volt de "megcsinaltam" magamnak hogy kilazitottam a bort annyira hogy erekcio kozben is simán fel lehessen huzni es semmi problem nincs ezzelvavresszel csak amit utobb leirtam, de akkor majd meggprobaloravenni magam hogy szoljak szuloknek , debkicsit gaznakberzem :D nem szeretek veluk ilyenektol beszelni :DD
2014. ápr. 28. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy cikinek érzed, de inkább szólj, minthogy egyre tovább halogasd! Ha az úgy kicsit könnyebb, előbb beszélj apukáddal! Egy ilyen fiús dolgot talán könnyebb neki elmondani.
2014. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat mibdkettovel tudok beszelni errol, es mindkettovel sem tudok beszelni errol :))) de majd megprobalom :DD
2014. ápr. 28. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!