Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit kéne reggelente ezzel tenni?

Mit kéne reggelente ezzel tenni?

Figyelt kérdés

Minden reggel merevedésem van. Ami normális persze !

De 10-15 percig olyan szinten kőkemény beton, és mivel elég nagy, rejtegetni sem igazán tudom :/

Mit kéne tenni hogy ne ilyen feltűnő legyen ???

Engem nagyon zavar hogy jönnék ki a szobámból, és még 10 percig nem tudok emiatt :( eltakarni sem tudom

Mit kéne csinálni ?? Normális ez ?



2014. okt. 9. 07:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%

És ébredés után 15 percen belül mégis kivel találkozol, aki előtt ciki??:)

Mert én kb. 1,5 órán át konkrétan senkivel.

2014. okt. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egyébként felveszel egy szoros "bugyit", és akkor nem áll el a testedtől.:) Meg gondolom fürdőköpenyed is van.
2014. okt. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
És hány évesnek tetszel lenni...?:)
2014. okt. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nincs fürdőköpenyem :D sem ez a "fecske" bugyim XD

16 vagyok.

És konkrétan anyával.

2014. okt. 9. 07:41
 5/17 anonim ***** válasza:
Az eletkor engem is erdekel.... ;)
2014. okt. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor menj el vásárolni és megvenni ezeket!
2014. okt. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ez normális és semmit sem tehetsz ellene! Annál nagyobb bajod, minthogy nagy és kőkemény, sose legyen! :)

Vegyél fel egy nadrágot vagy egy lazább, hosszabb pólót és úgy nem lesz annyira feltűnő!

2014. okt. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Bugyija a lányoknak van. A fiúk száras/fecske alsógatyát vagy boxert viselnek. Te is valamelyiket. A reggeli merevedésed pedig sajnos vagy nem sajnos, de természetes, ezért hiába is akarnád takargatni. Csak magadat hozod kínos helyzetbe, ha próbálkozol! Figyuzz! Tudom hogy kellemetlennek érzed, mert túl intim. Lehet akár a fütyeszed méretileg sem éppen kicsi, mert akkor még nehezebb elrejteni. Akkor miért küzdenél ellene, ha természetesnek is felfoghatod? Miért foglalkozol vele? Miért zavartatod magad ilyesmivel? :)

Lehet, 1-2x feltűnik valakinek a családodban, na és akkor mi van? A szüleid is voltak tinikorúak, és egy idő után elhiheted, nem neked lesz a kellemetlen, ha foglalkozni kezdene vele. :)

2014. okt. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Végülis mindenben van igazság !

Marad hogy nem érdekel, azt max megmondom hogy ez van :D

2014. okt. 9. 14:11
 10/17 szamo77db ***** válasza:
100%
Így van, el kell fogadnod és ha megjegyzés érkezik, mondd meg, hogy ez most már így lesz! Annál is inkább, mert ez az egészséges, a rendjén való! Anyukád meg örüljön neki, hogy rendben fejlődik a fia.
2014. okt. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!