Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymám nehezen húzódik...

A fitymám nehezen húzódik hátra. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
amikor a péniszem merev,akkor nehezen,de hátra tudom húzni.lankadtan könnyen hátrahúzom.

2014. okt. 11. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
no problem
2014. okt. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Kicsi baj.
2014. okt. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Beszélj szüleiddel ők szereznek rá krémet és minden okés lesz velem is ez volt.
2014. okt. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
51%

Én nem tudom, miért alakult ki mostanában majdnem minden tininél?

Nem kicsit baj, hanem nagyon. Szülőhiba.

Már kisgyerek korban figyelni kell a gyerek péniszére, hogy ne alakuljon ki az említett fitymaszűkület.

Csak a műtét segít.

2014. okt. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Használni nem lehet majd később.... Vagy műtét után max.
2014. okt. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Enyhe fitymaszűkületed van. Beszélj a szüleiddel és nézessétek meg urológussal!
2014. okt. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

Az jó hogy hátra tudod húzni.Akkor jó a fityma ha merev és ernyed a pénisz és mindkét esetben a makk mögé tudod húzni.


Neked kicsit mereven nehezen megy így kezd el a fitymád meleg vízben tornáztatni,tehát mintha maszturbálnál minden nap húzkod hátra szépen óvatosan és azt veheted észre hogy könnyebben megy hátra és már nem feszül,ha szerencsés vagy,de ha merev a péniszed akkor is húzkod tovább a fitymád,hiszen ekkor van vele baj.


Ha nem válik be akkor urológushoz kell menni,oda egyedül is mehetsz ,nem kell beutaló hozzá,a helyi kórházban ingyenes.

2014. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Hát ne húzd hátra ha nem megy! :D
2014. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem nagy baj, de baj. Így nem lehet normális nemi életet élni. Menj el a legközelebbi kórház Urológai szakrendelésére, nem kell beutaló. Ott majd megmondják, hogy kell-e valamit vele tenni, és ha kell, akkor mit. Magától, melegvíztől, huzivonitól nem fog megoldódni.
2014. okt. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%

A meleg vízben történő tornáztatástól ha enyhe a szűkülete akkor megoldódhat,itt volt 20 éves is akinek helyre jött teljesen és sok 16 év felettinek is segített.

Nekem is bevált,igaz én nagyon az elején amint észrevettem kicsit nehezebben megy hátra(nekem a hirtelen fejlődés,nővés és pénisz vastagodás után volt ez észrevehető)el kezdtem csinálni.

2014. okt. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!