Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Péniszemen a makk alatt azok...

Péniszemen a makk alatt azok a fehér pöttyök mindenkinek vannak?

Figyelt kérdés
Év végén az osztállyal kirándulni megyünk Romániába ( 3 napos kirándulás ).Nincs ezzel gondom, csak majd este zuhanyozni kell.Nem vagyok szégyenlős csak a makkom alatt vannak ilyen kis fehér miteszer féle dolgok.És a péniszem tövénél és a herezacskómon is vannak ilyen fehér pattanás szerű dolgok.Úgy tudom ezek a Fordyce pöttyök, és valami PPP (Pearly Penile Papules) ami a makkom peremén van.Ezek elvileg ártalmatlanok vagyis azt olvastam semmi jelentőségük csak engem zavar.Nem tudom, hogy a többi osztálytársamnak van-e.Félek kicsúfolnak miatta.Szerintetek kérdezzem meg tőlük, hogy van-e vagy inkább ne?

2014. okt. 15. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Egymás bréjét stírölitek? Csak nem a Trefort Gimibe jársz?


Nem mindenkinek van. Van akinek van, van akinek nincs. Embere válogatja.

2014. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarom én mutogatni, csak ha véletlen meglátnák akkor mit fognak szólni.Nem tudom nekik van-e. 14/F
2014. okt. 15. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a pöttyök nem minden fiú péniszén vannak, de sokaknál előfordulnak.

Nem kell ezt külön megkérdezni! Nem valószínű, hogy rajtad kívül bárki is észrevenné őket, mert nem feltűnőek és mert zuhanyzás közben a többiek amúgy is saját magukkal lesznek elfoglalva!

2014. okt. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Te Magyarhomorogra jársz 7.-es vagy én 8.
2015. ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!