Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a különbség a Fordyce és a...

Mi a különbség a Fordyce és a PPP ( Pearly Penile Papules ) pöttyök között, eltüntethetőek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Mi a különbség a Fordyce és a PPP pöttyök közt?Tudnátok képet felrakni?Nem lehet őket, valahogyan eltüntetni?Olvastam módszereket, hogy bekenték szappannal és fogkrémmel az kiszárította és a számuk csökkent vagy el is tűnt.Használtátok már ezt a módszert?Ha van barátnőtök az mit szól ehhez nem undorodik?A többi fiú/férfi nem csúfol ezért? Sok férfinek van ilyen?


Nekem is van ilyenem a makkom alatt és a péniszem főleg a tövénél.Eléggé zavarnak és félek ha lesz egy barátnőm mit fog szólni.Mások előtt nem meztelenkedek és nem is láttam, hogy van-e másoknak.Megyünk majd osztállyal kirándulni addigra szeretném eltüntetni ha van valami módja.Lézeres kezelést ne is említsétek! 14/F



2014. okt. 15. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
7%

A fordiyce pöttyök a nemi szerven vannak,és csak merev állapotban látszódnak jól .Ekkor a bőr nagyon vékony .

A PPP a makkalján az izomgyúrü szélén helyezkednek el sorban.Ezek mindig láthatók.A makk pereme alatt is van pár

pötty,de azok a faggyúmirigyek ,és teljesen normális is .

Annak feladata van .Tehát 3 dolog van,ami nem összekeverendő .Nyugodtan fürödhetsz meztelen,ez csak közelről látható.egy fiú sem fogja ez észrevenni,hisz nem nézik a pö**ödet.

2014. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2014. okt. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!