Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges, hogy hererákom van?

Lehetséges, hogy hererákom van?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mint látjátok ezzel a kérdéssel fordulnék hozzátok. 14 éves vagyok és ma fürdés közben észrevettem, hogy a herezacskómban van egy csomó (jobb felső sarokban helyezkedik el a péniszem alatt és egy kicsit jobbra tőle, bocsánat nem tudom pontosan betájolni :/) megnyomtam, de nem éreztem semmit könnyen összelehet nyomni, de visszaáll a normális formájába egy nagyon kicsit kívülről is lehet látni hogy kidudorodik. Nagyon megvagyok ilyedve, hogy hererák e vagy sem és hogy hogyan mondom el ezt a szüleimnek. Fájdalmat nem érzek és az alhasi tájon sem érzek fájdalmat. Kérlek segítsetek nagyon megvagyok ilyedve és még, hogy letudnátok írni, hogy hogyan tudom ezt az "önellenőrzést" csinálni? Előre köszönöm szépen

2014. okt. 16. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Here rákod semmi képp sem lehet ,mert annak nem ez a tünete.Ez lehet egy nagyobb izom,ami épp össze van húzódva .Mindent jelez fájdalom,szinte pár dolog kivétellel.Látod semmid sem fáj ,még ha nyomkodod is .Holnap meg már nem, is találod .
2014. okt. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod:) most néztem meg újra nem találom azt a csomót sehol sem, lehetséges hogy a meleg víz miatt összehúzódott. Mégegyszer nagyon szépen köszönöm a válaszod:) ment a zöld pacsi
2014. okt. 16. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a csomó a herezacskódon vagy a heréden van?
2014. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Ne gondolj azonnal a legrosszabbra! Tudom, könnyű ezt mondani. Ezért azt javaslom, nézesd meg orvossal és ő majd eligazít téged. Utána megnyugszol, meglátod!
2014. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha puha az nem hererák


hogy mondd el? apa találtam vmi puha bigyót a zacsimban, megnéznéd?


gatya letol, apuhoz odaáll


apa tapogat, szakvéleményez


gondolj arra a s,z.aro.s zacsidat is anno törölgették, szal már látták a cuccod

2014. okt. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!