Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Péniszen a hámlás?

Péniszen a hámlás?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy vannak ezek a fordyce pöttyök a péniszemen és ppp nevű mirigyek a makkom peremén.Hallottam, hogy ezeket szárító hatású dolgokkal elvileg le lehet szedni vagy legalább csökkenteni.Pl: fogkrémmel,kézi szappannal.Ezek kiszárítják a bőrt és a makkot majd az elkezd hámlani.Nekem még nem hámlott a péniszem nem lesz ebből baj?Ugyanolyan lesz majd minden mint hámlás előtt?Egyébként még nem próbáltam ezt a módszert csak kérdezem, hogy nem lesz ettől semmi baja a péniszemnek,a fogkrém tudtommal csípni fogja.Más módszert nem tudok ezeknek az eltüntetésére.

2014. okt. 16. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem természetes, hogy ezek ott vannak a péniszeden. Miért nem ahgyod őket békén?
2014. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Ezek normális anatómiai jellegzetességek, kinél kevésbé, kinél jobban látszanak.
2014. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fordycével felesleges foglalkozni .A PPP vel akkor kell bőrgyógyászhoz menni ,ha ezek már nagyon durva nagyságban jelennek meg .
2014. okt. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De, hogyha teszek egy próbát ezzel a hámlasztásos dologgal és nem sikerül leszedni akkor minden olyan lesz mint azelőtt nem lesz ennek semmi következménye?
2014. okt. 17. 14:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem vágd le.
2014. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz:D
2014. okt. 17. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!