Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületi műtétem volt...

Fitymaszűkületi műtétem volt most pénteken és az utána való időszakról lenne kérdésem. Megtudnátok válaszolni?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat mert feltették már ezeket a kérdéseket de mégis megkérdezem megint...tehát ezek lennének a kérdéseim:

1: Ez buta kérdés lehet de mivel a fityma teteje szabadon van és folyton hozzáér a nadrágomhoz ezért nem lehet, hogy elkapok valami fertőzést? Mert ugye pisilés után max törölgetni tudom mert ha jól tudom egy ideig még vízhez sem nagyon érhet.

2: a víz....mikor fürödhetek/zuhanyozhatok végre rendesen?

3: a kötés....totálisan kivagyok miatta mert egy csomó honlap azt írta, hogy rajta kell hagyni vagy egy hétig még a műtét után DE nekem a doki azt mondta, hogy már a műtét utáni este leszedhetem...tudom a doktor szava szent csak mégis idegesít, hogy minden honlapon az egyhetes rajtahagyást írták. Hogy van akkor ez?

Előre is köszönöm nektek a válaszokat és ég egyszer bocsánat ha volt már.



2014. okt. 19. 08:13
 1/6 A kérdező kommentje:

Jah igen ég még utolsónak ezt:

Tudom egy jó ideig kerülni kell az erekciót mert a varratok miatt fájhat de mikor lehet csak úgy szimplán a makk mögé húzni a bőrt? Erekció nélkül persze. Előre is köszönöm!

2014. okt. 19. 08:20
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Úgy látom nem nagy a segítő készség,csak én írtam priviben .
2014. okt. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)
2014. okt. 19. 12:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1: Ezért válts naponta 1-2 alkalommal tiszta alsógatyára, akkor nem kell félned ilyentől.

2: 3 nap, addig tiszta zacskóval tekerd körbe, esetleg óvszert húzz rá, akkor nincs ilyen megkötés, viszont kamillába szinte azonnal fürösztheted.

3: Nem tudom, hol olvastál te ilyet, az biztos, hogyha magától lejön, akkor szedd le, illetőleg áztasd be langyos(!) kamillába, vagy herbáriában kaphatsz száraz papsajtmályvát, abból készíts teát, az még jobb rá! Abba lógasd bele nyugodtan, akkor nem téped ki a sebből a kötést sem, hanem a tea segít abban, hogy finoman leázzon. Ha nincs "Vera" nevű ismerősöd, de van otthon Aloé, az is jó rá, azzal is kenheted/fújhatod, vagy körömvirág kenőccsel sem egy rossz választás. Természetesen fürösztés előtt illetve után betadinozd le, amit hagyj rajta 5 percig legalább!


A 61-essel meg vigyázz, mindenkire ráprivizik szinte...

2014. okt. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó kérdésedre pedig akkor lehet válaszolni, ha elárulod azt, hogy milyen műtéted volt, és mennyi bőrt hagytak. Egyébként kort írsz?
2014. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

Ha nem nedvedzik a seb nagyon akkor néha szabadon hagyhatod szerintem hogy jobban száradjon,de ha beleragadna a gézbe a seb akkor kamillával probáld leáztatni majd óvatosan betadinnal kenegetni ez fertőtlenít és szárít is egyben.


Ha nem folyik és nincs otthon senki,semmi zavaró tényező akkor néha szellőztetheted persze hogy könnyebben gyógyuljon a seb.

2014. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!