Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vizelésnél mitől van ez?

Vizelésnél mitől van ez?

Figyelt kérdés

Amikor befejezem akkor olyan, mintha nem ürülne ki teljesen a húgyvezeték és mindig marad jó pár csepp!! Nem tudom megcsinálni, hogy végeztem és elcsomagolom.

Ha ezt "kiráztam,kimasszíroztam" utána nincs csepegés,szivárgás,semmi.

De így is eléggé zavaró.

Viszonylag gyakran is kell vizelnem. Ez lehet attól, hogy kisebb a húgyhólyagom?



#húgyhólyag #húgycső #vizelés.prosztata
2014. okt. 19. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez így normális. Aki azonnal elpakolja, annak bizony a gatyájában landol az a pár csepp. De cáfoljon meg valaki, ha tévedek :-)
2014. okt. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én se tudom azt megcsinálni, hogy végeztem, oszt' elrakom, éppen ezért összegyűrök egy kis WC-papírt, és mielőtt elraknám, fityma hátra, papír be, fityma vissza, pénisz elrak. Pár percen belül teljesen kiürül a cucc, és kiveszem a WC-papírgalacsint a fityma alól, aztán eldobom. Én így oldom meg, s nem problémázok ezen tovább. :D
2014. okt. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Férfiaknál hogy ne menjen legkevesebb is a gatyába ,ez megoldhatatlan probléma .Az urológus azt mondja röviden,az utolsó csepp mindig a gatyába landol .Ennek anatómiai okai vannak .A hasban a húgy vezetékben van egy ki törés,pont olyan formában ,mint a mosdók alatti szifon.Ebben marad kevés ,ami szép lassan leszivárog.De mivel a húgycső hossza is kb 20 cm,ebből is szivárog ,akár hogy is megrázod .Semmilyen más oka ennek nincs
2014. okt. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na igen, csak más elég hamar végez én meg takarítok és amikor megkérdezik miért tart nekem tovább mit mondjak?


Én már olyat is hallottam, hogy a férfiaknak sem ártana megtörölni utána, mint a nőknek.

Szóval az néha több néha kevesebb csepp normális ?

2014. okt. 20. 22:09
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Velem is fordult már elő ez az "1-2 csepp jelenség". Csak én nem zavartattam magam miatta. Próbálj így tenni te is.
2014. nov. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!