Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vakbél műtétem után 5 nappal...

Vakbél műtétem után 5 nappal lehet önkielégítést végezni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 20. 11:38
 1/9 szamo77db ***** válasza:
85%
Szerintem mellőzd még egy kicsit! Örülj, hogy sikeresen túl vagy a műtéten és ne zajgasd ott azt az alhasi részt!
2014. okt. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm
2014. okt. 20. 11:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen nemű vagy, én nő vagyok és nekem az orgazmusnál -hogy is írjam- amolyan izomrángások szoktak lenni az alhasamban, meg befeszül, szóval nem hiszem, hogy végül kellemes élmény lenne. Nekem is volt vakbélműtétem és jó két hétig eléggé kellemetlen volt mindenféle hasi izommozgás. Engem mondjuk hagyományos úton műtöttek, de újabban már csinálják laparoszkópiával is. neked mid volt? Mert az sem mindegy. Volt már laparoszkópos műtétem is, az totál más volt, azután pár napra elmentem bulizni és még táncoltam is.
2014. okt. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hármas, tekintve hogy a férfiak egészségéhez tette ki a kérdését, úgy gondolom hogy a kérdező ebben az esetben pasi :)
2014. okt. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom férfi (a kategóriából gondolom)! Nem mindegy melyik fajta műtétet végeztek, igaz én nő vagyok, de hagyományosan felvágtak,nekem hosszú ideig nehéz volt a mozgás!
2014. okt. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elnézést, szinte sosem olvasom el az alkategóriát :-)
2014. okt. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6 os pedig jó lenne ,mert már uncsi .

Nyugodtan verd ki ,5 napig a kórházban sem tartanak bent .

2014. okt. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Engem laparoszkópiával műtöttek :)
2014. okt. 21. 09:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Öt nappal? Már a kórházban megfűztem volna egy csinos nővérkét.
2014. okt. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!