Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fáj egy kicsit a mellbimbóm,...

Fáj egy kicsit a mellbimbóm, és alatta van egy kis csomó szerűség, de olyan a másik alatt is van? Ugye nem valami baj? 13/f

Figyelt kérdés
izgulok hogy vmi nagyobb gáz
2010. jan. 24. 21:02
1 2
 1/19 anonim válasza:

nyugi. kérdezd meg a szüleid!

nem kell egyből rosszra gondolni :)

szurkolok hogy ne legyen gond

2010. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
oké majd szólok énis remélem :)
2010. jan. 24. 21:13
 3/19 A kérdező kommentje:
még esetleg valaki ? tapasztalat?
2010. jan. 24. 21:29
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, nem tudom mennyi lehettem. Ez ilyen "kamaszos dolog", majd elmúlik.
2010. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Nekem is ugyanez volt. Nyugi majd elmúlik!
2010. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
uhh köszönöm
2010. jan. 25. 14:08
 7/19 anonim ***** válasza:

Hali!



Ne izgulj! Ez nekem is volt, de csak a jobb oldalon.


Mivel most serdülsz, és eddig tök lapos volt a mellkasod, az a herék által termelt tesztoszteron nevű androgén-hormon (ami felelős a serdülőkori változásokért) kialakított ott egy-egy csomót, ami később majd elmúlik. Ez a csomó vezérli ott a mellkasod JÓINDULATÚ kiugrását, amit GENUINE GYNECOMASTIÁ-nak neveznek. Ez annyit takar, hogy most néhány hónapig (esetleg 1 évig) ott lesz, amíg a mellkasod nem fog feltöltődni, hogy aztán férfiasabb formájúvá válhasson a mellkasod a csajok legnagyobb örömére. :-) __(Ne aggódj, tejelni belőle nem fogsz, de csaj sem leszel, nem ugrik ki annyira. X-D)__ Ezzel együtt velejárhat, hogy a vállaid kiszélesednek.

Ha minden igaz, ezzel együtt a testmagasságod már megváltozhatott, vagy folyamatban van a tested hosszanti megnyúlása.


Itt hívnám fel a figyelmedet arra, hogy (bár még nem vagy 15, de...) érdemes utánanézned és megtanulnod a mellkasod, és melleid önvizsgálatát, amit 1-2 hetente a heréiddel és a hímvessződdel együtt fürdés után RENDSZERESEN végezz el a saját érdekedben! (Nem akarok senkit sem megijeszteni, de statisztikailag egyre magasabb a férfi mellrákosok száma Hazánkban is, ezért fontos lenne, ha mindenki időben elsajátítsa és alkalmazza az önvizsgálati módszereket!)



Szóval semmi bajod, ne aggódj! :-)

Üdv: EE

2010. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hali EE. Megnyugodtam mert nem tudtam hogy mi a fene ez. lehet hogy közrejátszik hogy 3 hete gyúrok ? (csak itthon ) köszi a válaszokat !
2010. jan. 25. 17:40
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is ugyanez volt, és ezek szerint mindenkinek.:D


Csak a parasztok gyúrnak, de az nem befolyásolja.:D

2010. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hali!


Nem befolyásolja. De a gyúrással én még várnék a helyedben, míg a fejlődés egy része lezajlik.


Üdv: EE

2010. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!